Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25H44V160 - Megszakító NSX250H, 70 kA 415 VAC, MicroLogic 4.2 Vigi kioldóegység 160 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A termék szíve a fejlett MicroLogic 4.2 Vigi elektronikus kioldóegység, amely 160 A névleges áramerősséget biztosít 40°C környezeti hőmérsékleten. Az LSoIR védelmi funkciókkal ellátott egység komplex védelmet nyújt: túlterhelés elleni hosszú késleltetésű (L), fix késleltetésű rövidzárlat elleni (So), pillanatnyi rövidzárlat elleni (I), valamint földzárlat elleni (R) védelmekkel. A földzárlat-érzékelés érzékenysége széles tartományban állítható: 30 mA-től egészen 5 A-ig, A osztályú védelemmel. A földzárlat időkésleltetése szintén állítható 0 ms-től 1 s-ig, ami lehetővé teszi a szelektív védelmi rendszerek kialakítását. A hosszú késleltetésű védelem 9 különböző beállítással konfigurálható 63-160 A tartományban, míg a rövidzárlat elleni védelem az Ir érték 1,5-10-szereséig állítható. A megszakító 70 kA megszakítóképességgel rendelkezik 415 V AC feszültségen, ami kivételes teljesítményt biztosít magas zárlati áramokkal szemben is.
A ComPacT NSX250H megszakító rendkívül sokoldalú eszköz, amely 440 V AC névleges üzemi feszültségen működik, 50/60 Hz hálózati frekvencián. Szakszerelési szempontból fontos, hogy a készülék fix kivitelű, front csatlakozásokkal rendelkezik mind felül, mind alul. A megszakító többféle pozícióban is felszerelhető: horizontálisan, vertikálisan, vagy a hátlapra fektetve. A csatlakozási távolság 35 mm. A termék IP40 védelmi osztályú az IEC 60529 szerint, és IK07 ütésállósággal rendelkezik az IEC 62262 szabványnak megfelelően, ami biztosítja a hosszú távú, megbízható működést még ipari környezetben is. A ComPacT NSX250H méretei: 140 mm szélesség, 161 mm magasság és 86 mm mélység, nettó tömege 2,8 kg. A megszakító mechanikai élettartama 20000 ciklus, elektromos élettartama pedig a terheléstől függően 5000-20000 ciklus között változik.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25H44V160 - Megszakító NSX250H, 70 kA 415 VAC, MicroLogic 4.2 Vigi kioldóegység 160 A, 4P4d műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Készülék rövid neve: NSX250H
Termék vagy összetevő típusa: Földzárlat-védelmi megszakító
Készülék alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D, 3D + N/2, 3D
Nullavezető pozíciója: Bal
Villamos jellemzők
Névleges áram [In]: 160 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 440 V AC 50/60 Hz
Hálózati típus: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra alkalmas: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség: 100 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
70 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
65 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
50 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
35 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
10 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
85 kA Icu 240 V AC 50/60 Hz (UL 60947-4-1)
65 kA Icu 480 V AC 50/60 Hz (UL 60947-4-1)
15 kA Icu 600 V AC 50/60 Hz (UL 60947-4-1)
Megszakítóképesség kód: H 70 kA 415 V AC
Kioldóegység tulajdonságai
Kioldóegység neve: MicroLogic 4.2
Kioldóegység technológia: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciók: LSoIR
Vezérlési mód: Kapcsolókaros
Megszakító rögzítési mód: Fix
Kiegészítő jellemzők
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 500 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 8 kV
Névleges üzemi megszakítóképesség [Ics]: 100 kA 220/240 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
70 kA 380/415 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
65 kA 440 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
50 kA 500 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
35 kA 525 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
10 kA 660/690 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
Mechanikai élettartam: 20000 ciklus
Elektromos élettartam: 20000 ciklus 440 V In/2
10000 ciklus 440 V In
10000 ciklus 690 V In/2
5000 ciklus 690 V In
Teljesítmény-disszipáció pólusonként: 25 W N
25 W L1 és L3
20.6 W L2
Szerelés
Rögzítési alap: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, Hátlapra fektetve
Felső csatlakozás: Front
Alsó csatlakozás: Front
Csatlakozási távolság: 35 mm
Védelem típusai
Védelmi típus: L: túlterhelés elleni védelem (hosszú késleltetésű)
So: rövidzárlat elleni védelem fix késleltetéssel
I: pillanatnyi rövidzárlat elleni védelem
R: földzárlat elleni védelem
Földzárlat-védelmi tulajdonságok
Földzárlat-védelem: Integrált
Földzárlat-védelmi osztály: A osztály
Földzárlat-védelmi érzékenység beállítási típus IΔn: Állítható
Földzárlat-védelmi érzékenység beállítási tartomány [IΔn]: 30 mA, 100 mA, 300 mA, 500 mA, 1 A, 3 A, 5 A
Működési mód: KI a IΔn forgókapcsoló használatával
Földzárlat-védelmi időzítés
Földzárlat-védelmi időkésleltetés beállítási típus Δt: Állítható
Maradékáram-védelmi időkésleltetés beállítási tartomány [Δt]: 0 ms, 60 ms, 150 ms, 500 ms, 1 s
Jelzések
Helyi jelzés: Villogó LED (zöld) az üzemkész állapothoz
LED 105% Ir (piros) túlterhelésnél
LED 90% Ir (narancssárga) túlterhelésnél
Méretek
Szélesség (Sz): 140 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (M): 86 mm
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: IV
Villamos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3, az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Működési környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemeltetési magasság: 0...2000 m terheléscsökkentés nélkül
2000 m...5000 m terheléscsökkentéssel
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
440 - 440 V