Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25H32M220 - Megszakító NSX250H, 70 kA 415 VAC, MicroLogic 2.2 M kioldóegység 220 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A megszakítót a modern MicroLogic 2.2 M elektronikus kioldóegység vezérli, amely 220 A névleges árammal rendelkezik 65 °C üzemi hőmérsékleten. A készülék különleges előnye, hogy rendkívül nagy megszakítóképességgel rendelkezik: 415 V AC feszültségen akár 70 kA-es zárlati áramot is képes biztonságosan megszakítani az IEC 60947-2 szabvány szerint. Más feszültségszinteken is kimagasló teljesítményt nyújt: 220/240 V AC-nél 100 kA, 440 V AC-nél 65 kA, 500 V AC-nél 50 kA, 525 V AC-nél 35 kA, míg 660/690 V AC feszültségnél 10 kA megszakítóképességgel rendelkezik. A megszakító az amerikai UL 60947-4-1 szabványnak is megfelel, 240 V AC-nél 85 kA, 480 V AC-nél 65 kA, és 600 V AC-nél 15 kA megszakítóképességgel.
A MicroLogic 2.2 M kioldóegység LSoI védelmi funkciókat biztosít, vagyis hosszú késleltetésű túlterhelés elleni (L), rögzített késleltetésű rövidzárlat elleni (So), valamint pillanatnyi zárlat elleni (I) védelmet nyújt. A túlterhelés elleni védelem (Ir) 9 különböző beállítással, 100-220 A tartományban állítható, míg a rövidzárlat elleni védelem (Isd) szintén 9 beállítással, az Ir 5-13-szorosára állítható. A pillanatnyi zárlat elleni védelem (Ii) fix 3300 A értékre van beállítva. A készülék kiegészítő motorvédelmi funkcióként fázis-kiegyensúlyozatlanság elleni védelmet is biztosít, és három különböző motorindítási osztályt támogat: 5, 10 és 20. A termikus memória 20 perces, a kioldás előtt és után is aktív.
A megszakító mechanikai élettartama 20000 ciklus, elektromos élettartama pedig a terheléstől és feszültségtől függően 5000-20000 ciklus között változik. Fizikai méretei: 105 mm szélesség, 161 mm magasság és 86 mm mélység, súlya 2,4 kg. A készülék előlapról történő csatlakoztatással, fix kivitelben szerelhető, és IP40 védettséggel rendelkezik az IEC 60529 szabvány szerint, valamint IK07 ütésállósággal az IEC 62262 szabvány alapján. Működési hőmérséklet-tartománya -25 °C és +70 °C között van, a relatív páratartalom pedig 0-95% között lehet. A készülék 0-2000 m tengerszint feletti magasságban használható teljesítménycsökkenés nélkül, 2000-5000 m között pedig teljesítménycsökkentéssel.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25H32M220 - Megszakító NSX250H, 70 kA 415 VAC, MicroLogic 2.2 M kioldóegység 220 A, 3P3d műszaki adatok
Általános adatok
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX250H
Termék típusa: Megszakító
Alkalmazás: Motorvédelem
Műszaki paraméterek
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok: 3D
Névleges áram [In]: 220 A 65 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra alkalmas: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség (IEC 60947-2 szerint):
100 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz
70 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz
65 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz
50 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz
35 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz
10 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz
Megszakítóképesség (UL 60947-4-1 szerint):
85 kA Icu 240 V AC 50/60 Hz
65 kA Icu 480 V AC 50/60 Hz
15 kA Icu 600 V AC 50/60 Hz
Megszakítóképesség kódja: H 70 kA 415 V AC
Kioldóegység adatai
Kioldóegység neve: MicroLogic 2.2 M
Kioldóegység technológiája: Elektronikus
Védelmi funkciók: LSoI
Vezérlés típusa: Billenőkapcsoló
Szerelési mód: Fix
Villamos jellemzők
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség [Uimp]: 8 kV
Névleges üzemi megszakítóképesség [Ics]:
100 kA 220/240 V AC 50/60 Hz
70 kA 380/415 V AC 50/60 Hz
65 kA 440 V AC 50/60 Hz
50 kA 500 V AC 50/60 Hz
35 kA 525 V AC 50/60 Hz
10 kA 660/690 V AC 50/60 Hz
Mechanikai élettartam: 20000 ciklus
Elektromos élettartam:
20000 ciklus 440 V In/2
10000 ciklus 440 V In
10000 ciklus 690 V In/2
5000 ciklus 690 V In
Teljesítmény-disszipáció pólusonként: 17,6 W
Szerelési adatok
Szerelési alátámasztás: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, lapos hátoldalú
Felső csatlakozás: Elöl
Alsó csatlakozás: Elöl
Csatlakozási osztás: 35 mm
Motorvédelmi funkciók
Motorvédelmi osztályok: 5, 10, 20
Kiegészítő motorvédelem: Fázis-kiegyensúlyozatlanság
Túlterhelés védelmi beállítás típusa [Ir]: Állítható 9 fokozatban, 100-220 A tartományban
Túlterhelés védelmi késleltetés típusa [tr]: Fix
Termikus memória: 20 perc a kioldás előtt és után
Rövidzárlat védelmi beállítás típusa [Isd]: Állítható 9 fokozatban, 5-13 x Ir tartományban
Rövidzárlat védelmi késleltetés típusa [tsd]: Fix
Pillanatnyi zárlat védelmi beállítás típusa [Ii]: Fix, 3300 A
Fizikai jellemzők
Szélesség: 105 mm
Magasság: 161 mm
Mélység: 86 mm
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség-kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem: II osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3, IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40, IEC 60529 szerint
IK ütésállósági fokozat: IK07, IEC 62262 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95%
Üzemi magasság: 0...2000 m teljesítménycsökkentés nélkül, 2000...5000 m teljesítménycsökkentéssel
Termék adatok
Szélesség méret
115 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V
Védettség
IP40
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
86 mm