Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25F44V100 - Megszakító NSX250F, 36 kA 415 VAC, MicroLogic 4.2 Vigi kioldóegység 100 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A C25F44V100 típusú NSX250F megszakító 4 pólusú (4P) kivitelben készül, 100 amperes névleges áramerősséggel, amely 40°C környezeti hőmérsékleten érvényes. A készülék 440 V AC 50/60 Hz névleges üzemi feszültségen működik, és kiemelkedő, 36 kA megszakítóképességgel rendelkezik 380/415 V AC hálózatokon az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően. Más feszültségszinteken is kimagasló teljesítményt nyújt: 85 kA megszakítóképesség 220/240 V AC-nél, 35 kA 440 V AC-nél, 30 kA 500 V AC-nél, 22 kA 525 V AC-nél, valamint 8 kA 660/690 V AC esetén. Az UL 60947-4-1 szabvány szerinti értékek: 85 kA 240 V AC-nél, 35 kA 480 V AC-nél és 15 kA 600 V AC-nél. A terméket az F 36 kA 415 V AC megszakítóképességi kóddal jelölik.
A megszakító MicroLogic 4.2 elektronikus kioldóegységgel van felszerelve, amely komplex védelmi funkciókat biztosít: túlterhelésvédelem (L), rövid késleltetésű zárlati védelem (So), pillanatnyi zárlati védelem (I), valamint földzárlat védelem (R). A túlterhelésvédelem (Ir) 40-100 A között 9 fokozatban állítható, fix késleltetési idővel: 400 s 1,5×Ir-nél, 16 s 6×Ir-nél, és 11 s 7,2×Ir áramerősségnél. A rövid késleltetésű zárlati védelem (Isd) 1,5-10×Ir között állítható, fix késleltetéssel. A pillanatnyi zárlati védelem (Ii) fix értéken, 1500 A-nél lép működésbe. A földzárlat-védelem érzékenysége (IΔn) széles tartományban állítható: 30 mA, 100 mA, 300 mA, 500 mA, 1 A, 3 A, vagy 5 A értékekre, valamint a földzárlati késleltetési idő (Δt) is szabályozható: 0 ms, 60 ms, 150 ms, 500 ms vagy 1 s között.
A megszakító telepítési rugalmassága kiemelkedő: vízszintesen és függőlegesen egyaránt szerelhető, hátlapra rögzíthető, elülső csatlakozási lehetőséggel mind felül, mind alul. A készülék 35 mm-es csatlakozási osztástávolsággal rendelkezik. Mechanikai élettartama 20000 ciklus, elektromos élettartama pedig terheléstől függően 5000-20000 ciklus között változik. A Schneider Electric ComPacT NSX C25F44V100 megszakító kompakt méretekkel büszkélkedhet: szélessége 140 mm, magassága 161 mm, mélysége mindössze 86 mm, nettó tömege pedig 2,8 kg.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25F44V100 műszaki adatok
Termék főbb jellemzői
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Készüléknév röviden: NSX250F
Termék vagy komponens típusa: Földzárlati áramköri megszakító
Készülék alkalmazás: Elosztás
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D, 3D + N/2, 3D
Nullavezető pozíciója: Bal
Elektromos jellemzők
Névleges áram [In]: 100 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 440 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra alkalmas: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség:
85 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
36 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
35 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
30 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
22 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
8 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
85 kA Icu 240 V AC 50/60 Hz (UL 60947-4-1)
35 kA Icu 480 V AC 50/60 Hz (UL 60947-4-1)
15 kA Icu 600 V AC 50/60 Hz (UL 60947-4-1)
Megszakítóképesség kódja: F 36 kA 415 V AC
Kioldóegység jellemzői
Kioldóegység neve: MicroLogic 4.2
Kioldóegység technológiája: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciók: LSoIR
Vezérlés típusa: Kapcsolókar
Megszakító rögzítési módja: Fix
Kioldóegység névleges értéke: 100 A 40 °C-on
Védelmi beállítások
Védelem típusa:
L: túlterhelésvédelem (hosszú késleltetésű)
So: rövid késleltetésű zárlati védelem fix késleltetéssel
I: pillanatnyi zárlati védelem
R: földzárlatvédelem
Hosszú késleltetésű kioldóáram beállítás (Ir): 40...100 A (9 fokozatban állítható)
Hosszú késleltetésű kioldási idő: 400 s 1,5 x Ir-nél, 16 s 6 x Ir-nél, 11 s 7,2 x Ir-nél
Nullavezető védelmi beállítása: 0,5 x Ir (3D + N/2), 1 x Ir (4D), Nincs védelem (3D)
Termikus memória: 20 perc kioldás előtt és után
Rövid késleltetésű kioldóáram beállítás (Isd): 1,5...10 x Ir
Pillanatnyi kioldóáram beállítás (Ii): 1500 A (fix)
Földzárlat védelem
Földzárlatvédelem: Integrált
Földzárlatvédelem osztálya: A osztály
Földzárlatvédelmi érzékenység (IΔn): Állítható: 30 mA, 100 mA, 300 mA, 500 mA, 1 A, 3 A, 5 A
Földzárlatvédelmi késleltetés (Δt): Állítható: 0 ms, 60 ms, 150 ms, 500 ms, 1 s
Jelzések
Fizikai jellemzők
Szélesség: 140 mm
Magasság: 161 mm
Mélység: 86 mm
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: IV
Elektromos áramütés elleni védelem: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m derating nélkül, 2000 m...5000 m derating-gel
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
440 - 440 V