Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25F3TM200 - Megszakító NSX250F, 36 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 125 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX250F megszakító egy rendkívül megbízható és sokoldalú áramvédelmi eszköz, amely elsősorban elosztóhálózatok védelmére lett kifejlesztve. A C25F3TM200 típusú, 3 pólusú kialakítással rendelkező megszakító 36 kA szakítóképességgel bír 415 VAC feszültségen, ami kiváló védelmet nyújt még a komolyabb rövidzárlati áramokkal szemben is. Ez a megszakító ideális választás ipari létesítmények, kereskedelmi épületek és egyéb nagy terhelésű alkalmazások számára.
A termék maximális üzemi feszültsége 690 V AC 50/60 Hz, névleges áramerőssége pedig 200 A 40 °C környezeti hőmérsékleten. A ComPacT NSX250F megszakító TMD (termo-mágneses) kioldóegységgel van felszerelve, amely kettős védelmet biztosít: túlterhelés elleni védelmet a termikus kioldó, rövidzárlat elleni védelmet pedig a mágneses kioldó segítségével. A hosszú késleltetésű termikus védelemnél az Ir érték 0,7...1 x In tartományban állítható, míg a pillanatnyi mágneses védelem (Ii) 5...10 x In tartományban szabályozható. Ez a rugalmas beállítási lehetőség biztosítja, hogy a megszakító pontosan az adott rendszer igényeihez igazítható legyen.
A megszakító rendkívül magas rövidzárlati szakítóképességgel rendelkezik a különböző feszültségszinteken: 85 kA 220/240 V AC-nál, 36 kA 380/415 V AC-nál, 35 kA 440 V AC-nál, 30 kA 500 V AC-nál, 22 kA 525 V AC-nál, és 8 kA 660/690 V AC feszültségnél. A termék megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak, és alkalmas leválasztásra is. Mechanikai élettartama 20000 kapcsolási ciklus, míg elektromos élettartama terheléstől függően 5000-20000 ciklus között változik. A megszakító IP40 védettséggel rendelkezik az IEC 60529 szerint, és IK07 ütésállósággal az IEC 62262 szerint, ami robusztus védelmet biztosít a fizikai behatásokkal szemben.
A Schneider Electric ComPacT NSX250F C25F3TM200 megszakító telepítése rugalmas, mind vízszintes, mind függőleges helyzetben szerelhető, és hátlapra rögzíthető. Az eszköz méretei kompaktak: szélessége 105 mm, magassága 161 mm, mélysége pedig 86 mm. Kapcsolási frekvenciája 50/60 Hz, névleges szigetelési feszültsége 800 V AC, és 8 kV lökőfeszültség-állósággal rendelkezik. Széles hőmérsékleti tartományban használható: -25...70 °C működési és -50...85 °C tárolási hőmérséklet mellett, 0...95% relatív páratartalomig. Az eszköz 2000 m tengerszint feletti magasságig teljesítménycsökkenés nélkül használható, efölött 5000 m-ig pedig derating alkalmazásával. A pólusonkénti teljesítményveszteség 15,4 W, ami relatív alacsony értéknek számít ebben a kategóriában, így hozzájárul az energiahatékonyabb működéshez.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25F3TM200 - Megszakító NSX250F, 36 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 125 A, 3P3d műszaki adatok
Általános adatok
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX250F
Termék vagy alkatrész típusa: Megszakító
Eszköz alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Villamos jellemzők
Névleges áram [In]: 200 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szakítóképesség: 85 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz, 36 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz, 35 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz, 30 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz, 22 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz, 8 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz
Szakítóképesség kód: F 36 kA 415 V AC
Névleges szolgáltatási szakítóképesség [Ics]: 85 kA 220/240 V AC 50/60 Hz, 36 kA 380/415 V AC 50/60 Hz, 35 kA 440 V AC 50/60 Hz, 30 kA 500 V AC 50/60 Hz, 22 kA 525 V AC 50/60 Hz, 8 kA 660/690 V AC 50/60 Hz
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 8 kV
Leválasztásra való alkalmasság: Igen, EN/IEC 60947-2 szerint
Felhasználási kategória: A kategória
Kioldóegység jellemzői
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológiája: Termikus-mágneses
Kioldóegység védelmi funkciói: LI
Védelmi típus: L: túlterhelés elleni védelem (termikus), I: rövidzárlat elleni védelem (mágneses)
Kioldóegység névleges értéke: 200 A 40 °C-on
Hosszú késleltetésű kioldási beállítás típusa Ir (termikus védelem): Állítható
Hosszú késleltetésű védelem kioldási beállítási tartománya [Ir]: 0.7...1 x In
Hosszú késleltetésű védelem késleltetés beállítási típusa tr: Fix
Pillanatnyi védelem kioldási beállítás típusa Ii: Állítható
Pillanatnyi védelem kioldási beállítási tartománya [Ii]: 5...10 x In
Fizikai jellemzők
Pólusonkénti teljesítményveszteség: 15.4 W
Szerelési támasz: Hátlap
Szerelési helyzet: Vízszintes és függőleges, Laposan a háton
Felső csatlakozás: Elülső
Alsó csatlakozás: Elülső
Csatlakozási osztás: 35 mm
Foglalatszám: 5 foglalat
Szélesség (Sz): 105 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (M): 86 mm
Vezérlés típusa: Kapcsolókar
Megszakító szerelési mód: Fix
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Működési környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Mechanikai élettartam: 20000 ciklus
Elektromos élettartam: 20000 ciklus 440 V In/2, 10000 ciklus 440 V In, 10000 ciklus 690 V In/2, 5000 ciklus 690 V In
Földzárlatvédelem: Nincs
Termék adatok
Szélesség méret
140 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
115 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V