Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25B6TM200 - Megszakító NSX250B, 25 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 200 A, 4P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX250B C25B6TM200 megszakító egy nagy teljesítményű áramköri védőeszköz, amely kifejezetten elosztó hálózatok védelmére lett tervezve. Ez a 4 pólusú kompakt kivitelű megszakító 200 A névleges áramerősséggel rendelkezik 40 °C környezeti hőmérsékleten, miközben 3 pólust véd (3D konfiguráció, a negyedik pólus a bal oldalon elhelyezkedő semleges vezető, amely nem részesül védelemben).
A C25B6TM200 típusú megszakító kiemelkedő megszakítóképességgel büszkélkedhet különböző feszültségszinteken: 40 kA 220/240 V AC-nél, 25 kA 380/415 V AC-nél, 20 kA 440 V AC-nél, és 15 kA 500 V AC-nél (50/60 Hz hálózati frekvencián), megfelelve az IEC 60947-2 szabványnak. A megszakítóképességi kód B, ami a 25 kA-es értéket jelöli 415 V AC mellett. Figyelemreméltó, hogy a névleges üzemi megszakítóképesség (Ics) értékei megegyeznek a megszakítóképesség (Icu) értékeivel, ami a termék robosztus konstrukciójáról és megbízhatóságáról tanúskodik.
A megszakító TM-D típusú termomágneses kioldóegységgel van felszerelve, amely kettős védelmet biztosít: túlterhelés elleni védelmet (termikus/L funkció) és rövidzárlat elleni védelmet (mágneses/I funkció). A túlterhelés elleni védelem beállítási tartománya 0,7-1 x In között állítható, míg a rövidzárlati védelem 5-10 x In tartományban állítható. A túlterhelés védelmi késleltetés fix, 120-400 s közötti 1,5 x In áramnál, illetve 15 s 6 x Ir áramnál. A kioldóegység névleges értéke 200 A 40 °C-on, ami ideális választássá teszi nagyobb terhelésű elosztóhálózatok védelméhez.
A megszakító számos további műszaki paraméterrel rendelkezik, amelyek sokrétű alkalmazását teszik lehetővé. Névleges szigetelési feszültsége (Ui) 800 V AC, névleges lökőfeszültsége (Uimp) pedig 8 kV. A névleges üzemi feszültsége (Ue) 690 V AC 50/60 Hz-en. IP40-es védettségi fokozattal rendelkezik az IEC 60529 szerint, és IK07 ütésállósági fokozattal az IEC 62262 szerint. A termék -25...70 °C közötti üzemi hőmérséklettartományban használható, tárolási hőmérséklete pedig -50...85 °C. Relatív páratartalom szempontjából 0-95% között működőképes. A megszakító mechanikai élettartama 20 000 ciklus, elektromos élettartama pedig a terheléstől függően 5 000-20 000 ciklus között változik. Méretei: szélesség 140 mm, magasság 161 mm, mélység 86 mm.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25B6TM200 - Megszakító NSX250B, 25 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 200 A, 4P3d műszaki adatok
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX250B
Termék vagy komponens típusa: Megszakító
Eszköz alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 3D
Semleges vezető pozíciója: Bal
Névleges áram: 200 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra való alkalmasság: Igen, az EN/IEC 60947-2 szerint
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség: 40 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
25 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
20 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
15 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
Megszakítóképességi kód: B 25 kA 415 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológiája: Termomágneses
Kioldóegység védelmi funkciói: LI
Vezérlés típusa: Kapcsolókar
Megszakító rögzítési módja: Fix
Kioldóegység értéke: 200 A 40 °C-on
Hosszú idejű kioldási beállítás típusa: Állítható
Hosszú idejű védelem kioldási beállítási tartománya: 0,7...1 x In
Hosszú idejű védelem késleltetés beállítás típusa: Fix
Hosszú idejű késleltetés beállítási tartománya: 120...400 s 1,5 x In-nél, 15 s 6 x Ir-nél
Semleges védelem beállítása: Nincs védelem (3D)
Pillanatnyi védelem kioldási beállítás típusa: Állítható
Pillanatnyi védelem kioldási beállítási tartománya: 5...10 x In
Földzárlat védelem: Nincs
Kiegészítő műszaki információk
Névleges szigetelési feszültség: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság: 8 kV
Névleges üzemi megszakítóképesség: 40 kA 220/240 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
25 kA 380/415 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
20 kA 440 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
15 kA 500 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
Mechanikai élettartam: 20000 ciklus
Elektromos élettartam: 20000 ciklus 440 V In/2-nél
10000 ciklus 440 V In-nél
10000 ciklus 690 V In/2-nél
5000 ciklus 690 V In-nél
Pólusonkénti teljesítményveszteség: 15,4 W
Felszerelés
Szerelőlap: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, Hátlapra fektetve
Felső csatlakozás: Elülső
Alsó csatlakozás: Elülső
Csatlakozási távolság: 35 mm
Méretek
Foglalatok száma: 5 foglalat(ok)
Szélesség: 140 mm
Magasság: 161 mm
Mélység: 86 mm
Környezet
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Elektromos érintésvédelmi osztály: II. osztály az elülső oldalon
Szennyezettségi fokozat: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemeltetési magasság: 0...2000 m derating nélkül
2000 m...5000 m deratinggel
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V