Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25B47E250 - Megszakító NSX250B, 25 kA 415 VAC, MicroLogic 7.2 E Vigi kioldóegység 250 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A megszakító kiemelkedő szakítóképességgel büszkélkedhet, amely 25 kA 380/415 V AC feszültségen, 50/60 Hz frekvencián. További szakítóképesség értékei: 40 kA 220/240 V AC-nél, 20 kA 440 V AC-nél és 15 kA 500 V AC feszültségen. A termék az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően B kategóriájú szakítóképességi kóddal rendelkezik. A magas minőségű MicroLogic 7.2 E elektronikus kioldóegységgel szerelt, amely LSIR védelmi funkciókat biztosít: túlterhelés elleni védelem (L), késleltetett rövidzárlat elleni védelem (S), pillanatnyi rövidzárlat elleni védelem (I) és földzárlat elleni védelem (R). Az eszköz földzárlat-védelmi érzékenysége széles tartományban állítható, 30 mA-től egészen 5 A-ig, A osztályú védelemmel.
A Schneider Electric C25B47E250 megszakító mechanikai tartóssága 20 000 ciklus, míg elektromos tartóssága terheléstől függően 5 000-20 000 ciklus között van. Működési hőmérséklet-tartománya igen széles, -25°C-tól +70°C-ig, tárolási hőmérséklet-tartománya pedig -40°C-tól +85°C-ig terjed. Telepítése rugalmas, vízszintes és függőleges pozícióban egyaránt szerelhető hátsó lapra. Méretei: szélesség 140 mm, magasság 161 mm, mélység 86 mm. Védelmi szintje IP40 az IEC 60529 szerint és IK07 az IEC 62262 szerint. A termék alkalmas leválasztásra az EN/IEC 60947-2 szabványnak megfelelően, és II. osztályú érintésvédelmi besorolással rendelkezik az előlapon. Szigetelési feszültsége 500 V AC, lökőfeszültség-állósága pedig 8 kV. Különösen ajánlott ipari létesítmények, kereskedelmi épületek és nagyobb elosztórendszerek számára, ahol fontos a pontos túlterhelés-, rövidzárlat- és földzárlat-védelem.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25B47E250 - Megszakító NSX250B, 25 kA 415 VAC, MicroLogic 7.2 E Vigi kioldóegység 250 A, 4P4d műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX250B
Termék vagy komponens típusa: Földzárlat-védelmi megszakító
Eszköz alkalmazása: Elosztás
Pólusok: 4P
Védett pólusok: 4D, 3D + OSN, 3D + N/2, 3D
Semleges pozíció: Bal
Névleges áramerősség: 250 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 440 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szakítóképesség: 40 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2), 25 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2), 20 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2), 15 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
Szakítóképesség kód: B 25 kA 415 V AC
Kioldóegység jellemzői
Kioldóegység neve: MicroLogic 7.2 E
Kioldóegység technológiája: Elektronikus
Védelmi funkciók: LSIR (túlterhelés, késleltetett rövidzárlat, pillanatnyi rövidzárlat, földzárlat)
Túlterhelés-védelem beállítási tartomány: 100...250 A, 9 beállítással
Késleltetett rövidzárlat beállítási tartomány: 1,5...10 x Ir
Pillanatnyi rövidzárlat beállítási tartomány: 1,5...12 x In
Földzárlat-védelem típusa: Integrált, A osztályú
Földzárlat-érzékenység beállítási tartomány: 30 mA, 100 mA, 300 mA, 500 mA, 1 A, 3 A, 5 A
Műszaki jellemzők
Névleges szigetelési feszültség: 500 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság: 8 kV
Mechanikai tartósság: 20000 ciklus
Elektromos tartósság: 20000 ciklus 440 V In/2, 10000 ciklus 440 V In, 10000 ciklus 690 V In/2, 5000 ciklus 690 V In
Disszipált teljesítmény pólusonként: 25 W N, 25 W L1 és L3, 20,6 W L2
Szerelési mód: Hátsó lapra, fix
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, lapos a háton
Csatlakozások: Felső csatlakozás elöl, alsó csatlakozás elöl
Csatlakozási osztásköz: 35 mm
Kijelzés és kommunikáció
Kijelző típusa: LCD kijelző
Mérési típus: Energiamérő
Fizikai jellemzők
Szélesség: 140 mm
Magasság: 161 mm
Mélység: 86 mm
Nettó tömeg: 2,8 kg
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: IV
Érintésvédelmi osztály: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3 (IEC 60664-1)
IP védettségi fokozat: IP40 (IEC 60529)
IK védettség: IK07 (IEC 62262)
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási hőmérséklet: -40...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
440 - 440 V