Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25B47E160 - Megszakító NSX250B, 25 kA 415 VAC, MicroLogic 7.2 E Vigi kioldóegység 160 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A készülék 160 A névleges áramerősséggel rendelkezik 40°C környezeti hőmérsékleten, és 25 kA megszakítóképességgel büszkélkedhet 415 V AC feszültségen. A sokoldalú MicroLogic 7.2 E elektronikus kioldóegység LSIR védelmi funkciókkal van felszerelve: túlterhelés elleni védelem (L), rövidzárlat elleni késleltetett védelem (S), pillanatnyi rövidzárlat elleni védelem (I) és szivárgó áram elleni védelem (R) egyaránt biztosított. A beállítható paramétereknek köszönhetően a védelem testre szabható: a hosszú késleltetésű védelem 63-160 A tartományban, a rövid késleltetésű védelem 1,5-10×Ir tartományban, a pillanatnyi védelem pedig 1,5-15×In tartományban állítható. A földzárlat-érzékenység szintén állítható 30 mA-től egészen 5 A-ig, így különböző alkalmazási területekhez optimalizálható.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C25B47E160 - Megszakító NSX250B, 25 kA 415 VAC, MicroLogic 7.2 E Vigi kioldóegység 160 A, 4P4d műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Termék neve: ComPacT NSX
Készülék rövid neve: NSX250B
Termék vagy alkatrész típusa: Áram-védőkapcsolós megszakító
Készülék alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D, 3D + OSN, 3D + N/2, 3D
Nulla vezető pozíciója: Bal
Névleges áram: 160 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 440 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelésre alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
40 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz esetén, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
25 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz esetén, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
20 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz esetén, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
15 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz esetén, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
Megszakítóképességi kód: B 25 kA 415 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: MicroLogic 7.2 E
Kioldóegység technológiája: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciói: LSIR
Kioldó névleges értéke: 160 A 40 °C-on
Hosszú késleltetésű kioldási beállítási tartomány (túlterhelés védelem): 63...160 A
Rövid késleltetésű kioldás beállítási tartomány: 1,5...10 x Ir
Rövid késleltetésű késleltetés beállítási tartomány: 0...0,4 s I²t=ki, 0,1...0,4 s I²t=be
Pillanatnyi kioldás beállítási tartomány: 1,5...15 x In
Földzárlat védelem
Földzárlat védelem: Integrált
Földzárlat védelem osztálya: A osztály
Földzárlat védelem érzékenységi beállítási tartomány: 30 mA, 100 mA, 300 mA, 500 mA, 1 A, 3 A, 5 A
Földzárlat védelem késleltetés beállítás tartománya: 0 ms, 60 ms, 150 ms, 500 ms, 1 s
Zónavédelem
Zónavédelmi reteszelés ZSI: Nincs
Mechanikai jellemzők
Mechanikai élettartam: 20000 ciklus
Elektromos élettartam: 20000 ciklus 440 V In/2 esetén, 10000 ciklus 440 V In esetén, 10000 ciklus 690 V In/2 esetén, 5000 ciklus 690 V In esetén
Pólusonkénti teljesítményleadás: 25 W N, 25 W L1 és L3, 20,6 W L2
Rögzítési alap: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, Hátlapra fektetve
Felső csatlakozás: Elöl
Alsó csatlakozás: Elöl
Csatlakozási osztás: 35 mm
Szélesség: 140 mm
Magasság: 161 mm
Mélység: 86 mm
Kijelzés és kommunikáció
Kijelző típusa: LCD kijelző
Mérés típusa: Energiamérő
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: IV
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3, megfelel az IEC 60664-1 szabványnak
IP védettségi fokozat: IP40, megfelel az IEC 60529 szabványnak
IK ütésállóság: IK07, megfelel az IEC 62262 szabványnak
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95%
Üzemi magasság: 0...2000 m teljesítménycsökkenés nélkül, 2000...5000 m teljesítménycsökkenéssel
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
440 - 440 V