Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C2534A250 - Kioldóegység MicroLogic 4.2 AL NSX 250 megszakítóhoz, elektronikus, beállítás 250A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX termékcsalád C2534A250 kódszámú MicroLogic Vigi 4.2AL kioldóegysége egy korszerű elektronikus védelmi megoldás, amelyet a ComPacT NSX250 megszakítókhoz fejlesztettek ki. Ez a 250A névleges áramú, 3 pólusú berendezés kiváló választás elosztóhálózatok védelmére, ahol a hatékony hibaérzékelés és a gyors lekapcsolás kulcsfontosságú.
A MicroLogic 4.2AL kioldóegység LSoI védelmi funkciókat kínál, vagyis tartalmaz túlterhelés elleni hosszú késleltetésű (L), rövid késleltetésű zárlati (So) és pillanatnyi zárlati (I) védelmet. A túlterhelés elleni védelem 9 fokozatban állítható 100-250A tartományban, míg a rögzített késleltetésű zárlati védelem 1,5-10-szeres Ir értékre állítható be. A pillanatnyi zárlati védelem rögzített, 3000A értékkel. Különleges tulajdonsága a 20 perces termikus memória, amely a kioldás előtt és után is megőrzi az információkat. A készülék 440V AC 50/60 Hz névleges működési feszültséggel rendelkezik.
A beépített földzárlat védelmi funkciók teszik igazán sokoldalúvá ezt a kioldóegységet. Az A osztályú földzárlat védelem érzékenysége állítható (0,03A-5A tartományban), a védelmi késleltetés szintén többféle értékre konfigurálható (0ms-1s). A védelem akár teljesen ki is kapcsolható az IΔn forgókapcsoló segítségével. A kioldóegységen található LED-es jelzőrendszer egyértelműen mutatja az üzemállapotot: zöld villogó LED jelzi a működésre kész állapotot, piros LED a 105%-os túlterhelést, narancssárga a 90%-os túlterhelést, sárga színjelzés pedig a maradékáramot.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C2534A250 - Kioldóegység MicroLogic 4.2 AL NSX 250 megszakítóhoz, elektronikus, beállítás 250A, 3P3d műszaki adatok
Általános adatok
Termékcsalád: ComPacT
Termékcsalád tartomány: ComPacT NSX100...250
Komponens típusa: Kioldóegység
Kioldóegység neve: MicroLogic 4.2 AL
Kioldóegység technológia: Elektronikus
Kompatibilitás: ComPacT NSX250
Alkalmazás: Elosztás
Pólusok száma: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Védelmi funkciók
Kioldóegység védelmi funkciók: LSoI
Védelem típusa:
L: túlterhelés elleni védelem (hosszú késleltetés)
So: rögzített késleltetésű zárlat elleni védelem
I: pillanatnyi zárlat elleni védelem
Kioldóegység névleges árama: 250 A (40 °C-on)
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 440 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Megszakító szerelési mód: Fix
Hosszú késleltetésű védelem beállítása
Hosszú késleltetésű kioldási beállítás típusa Ir (hővédelem): Állítható 9 fokozatban
Hosszú késleltetésű védelem kioldási tartomány [Ir]: 100...250 A
Hosszú késleltetésű védelem késleltetés beállítás típusa tr: Fix
Hosszú késleltetésű védelem késleltetés beállítási tartomány [tr]:
11 s 7.2 x Ir esetén
16 s 6 x Ir esetén
400 s 1.5 x Ir esetén
Termikus memória: 20 perc kioldás előtt és után
Rövid késleltetésű és pillanatnyi védelem
Rövid késleltetésű védelem kioldási beállítás típusa Isd: Állítható
Rövid késleltetésű védelem kioldási beállítási tartomány [Isd]: 1.5...10 x Ir
Rövid késleltetésű védelem késleltetés beállítás típusa tsd: Fix
Pillanatnyi védelem kioldási beállítás típusa Ii: Fix
Pillanatnyi védelem kioldási beállítási tartomány [Ii]: 3000 A
Földzárlat védelem
Földzárlat védelem: Integrált
Földzárlat védelem osztály: A osztály
Földzárlat védelem érzékenység beállítás típusa IΔn: Állítható
Földzárlat védelem érzékenység beállítási tartomány [IΔn]: 0.03 A, 0.1 A, 0.3 A, 0.5 A, 1 A, 3 A, 5 A
Földzárlat védelem speciális üzemmód: KI az IΔn forgókapcsoló használatával
Földzárlat védelem időkésleltetés beállítás típusa Δt: Állítható
Földzárlat védelem időkésleltetés beállítási tartomány [Δt]: 0 ms, 60 ms, 150 ms, 500 ms, 1 s
Zóna szelektív reteszelés ZSI: Nélküle
Jelzések
Helyi jelzések:
Villogó LED (zöld) működésre kész állapotra
LED 105% Ir (piros) túlterhelésre
LED 90% Ir (narancssárga) túlterhelésre
Színjelzés (sárga) maradékáramra
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály
Szennyezettségi fokozat: 3, az IEC 60947-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25…70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40…85 °C
Termék adatok
Szélesség méret
110 mm
Hosszúság méret
150 mm
Magasság méret
95 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
90,3 mm