Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C16N4TM125 - Megszakító NSX160N, 50 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 125 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
4P4D TM125D NSX160N komplett megszakító C16N4TM125 Schneider
Ez a ComPacT NSX160N egy komplett 4P 4d fix megszakító, amelyet a hely és a megszakítási kapacitás optimalizálására terveztek. Optimális választás minden szabványos és speciális alkalmazáshoz. A megszakítási kapacitás (Icu) 50 kA effektív 415 VAC 50/60 Hz mellett. Az üzemi feszültség 690VAC 50/60Hz. Ez a termék 125A névleges hőmágneses kioldó egységet (TMD) tartalmaz. A TMD kioldóegység állítható termikus túlterhelés elleni védelmet és rögzített mágneses védelmet biztosít. Ez a 4 pólusú változat (140 mm x 161 mm x 86 mm) számos opcionális funkcióval és kiegészítővel rendelkezik. Megfelel a nemzetközi szabványoknak (IEC 60947), a CCC, az EAC és a tengeri előírásoknak. A ComPacT NSX160N a Schneider Electric EcoStruxure Power architektúrájának része.
Termék adatok
Szélesség méret
145 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V