Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C16N3MA100 - Megszakító NSX160N, 50 kA 415 VAC, MA kioldóegység 100 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A megszakító 100 A névleges áramerősséggel rendelkezik 65 °C-on, és 3 pólusú kivitelben készül, ahol mindhárom pólus védett (3P3D). Kioldóegysége mágneses (MA) technológiával működik, amely elsősorban rövidzárlat elleni védelemre szolgál. A kioldási érték 6-14-szeres névleges áramerősség között állítható 9 különböző beállítási szinten, így rugalmasan adaptálható a védendő berendezéshez. A C16N3MA100 megszakító kiemelkedő szakítóképességgel bír: 380/415V AC hálózaton akár 50 kA, 220/240V AC hálózaton 90 kA, 440V AC hálózaton 50 kA szakítóképesség érhető el. Különösen figyelemre méltó, hogy a megszakító magasabb feszültségszinteken is megfelelően működik, 500V AC-nél 36 kA, 525V AC-nél 35 kA, valamint 660/690V AC-nél 10 kA szakítóképességgel rendelkezik az IEC 60947-2 szabvány szerint.
A ComPacT NSX160N megszakító továbbá megfelel a szigetelésre vonatkozó követelményeknek, 800V AC névleges szigetelési feszültséggel és 8 kV névleges lökőfeszültség-állósággal rendelkezik. A készülék mechanikai tartóssága 40000 kapcsolási ciklus, míg elektromos élettartama feszültség- és áramszinttől függően 7500-40000 ciklus között változik. Az eszköz fizikai méretei kompaktak: 105 mm széles, 161 mm magas és 86 mm mély, nettó tömege pedig mindössze 2,2 kg. A megszakító szerelése rendkívül rugalmas, vízszintesen és függőlegesen is felszerelhető, hátlapon rögzíthető. A készülék IP40 védettségi fokozattal és IK07 ütésállósággal rendelkezik. A ComPacT NSX160N megszakító szélsőséges körülmények között is megbízhatóan működik, -25°C és +70°C közötti környezeti hőmérsékleten használható, és akár 2000 m tengerszint feletti magasságig teljesítménycsökkenés nélkül alkalmazható, 2000-5000 m között pedig teljesítménycsökkenéssel.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C16N3MA100 - Megszakító NSX160N, 50 kA 415 VAC, MA kioldóegység 100 A, 3P3d műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Készülék rövidnév: NSX160N
Termék vagy komponens típusa: Megszakító
Készülék alkalmazása: Motorvédelem
Pólusok és védelem
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Elektromos jellemzők
Névleges áram: 100 A 65 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra alkalmas: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Szakítóképesség
Megszakítóképesség: 90 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz, IEC 60947-2 szerint
50 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz, IEC 60947-2 szerint
50 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz, IEC 60947-2 szerint
36 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz, IEC 60947-2 szerint
35 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz, IEC 60947-2 szerint
10 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz, IEC 60947-2 szerint
85 kA Icu 240 V AC 50/60 Hz, UL 60947-4-1 szerint
50 kA Icu 480 V AC 50/60 Hz, UL 60947-4-1 szerint
10 kA Icu 600 V AC 50/60 Hz, UL 60947-4-1 szerint
Szakítóképesség kódja: N 50 kA 415 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: MA
Kioldóegység technológia: Mágneses
Kioldóegység védelmi funkciók: I
Vezérlés típusa: Kapcsolókar
Megszakító szerelési mód: Fix
Névleges szigetelési feszültség: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság: 8 kV
Mechanikai jellemzők
Mechanikai élettartam: 40000 ciklus
Elektromos élettartam: 40000 ciklus 440 V In/2
20000 ciklus 440 V In
15000 ciklus 690 V In/2
7500 ciklus 690 V In
Teljesítmény disszipáció pólusonként: 3,8 W
Rögzítési felület: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges
Hátlapon fektetve
Felső csatlakoztatás: Elölről
Alsó csatlakoztatás: Elölről
Csatlakozási osztás: 35 mm
Védelmi beállítások
Védelem típusa: I: rövidzárlat elleni védelem (mágneses)
Kioldóegység névleges értéke: 100 A 65 °C-on
Rövididejű védelem működési érték állítás típusa: Isd
Állítható, 9 beállítás
Rövididejű védelem működési érték állítási tartomány: 6...14 x In
Pillanatnyi védelem működési érték állítás típusa: Ii
Állítható, 9 beállítás
Pillanatnyi védelem működési érték állítási tartomány: 6...14 x In
Földzárlat védelem: Nincs
Méretek és tömeg
Slotok száma: 5 slot
Szélesség: 105 mm
Magasság: 161 mm
Mélység: 86 mm
Nettó tömeg: 2,2 kg
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály előlapon
Szennyezettségi fok: 3, IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40, IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07, IEC 62262 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m teljesítménycsökkenés nélkül
2000 m...5000 m teljesítménycsökkenéssel
Termék adatok
Szélesség méret
115 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V
Védettség
IP40
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
86 mm