Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C16N1TM160 - Megszakító NSX160N AC/DC, 25 kA 240 VAC, TMD kioldóegység 160 A, 1P1d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
NSX160N 160A 1P 50KA DC megszakító C16N1TM160 Schneider
A ComPacT NSX 160N egy komplett 1 pólusú fix megszakító, amelyet a hely és a megszakítóképesség optimalizálására terveztek. Optimális választás minden szabványos és speciális alkalmazáshoz. A megszakítási kapacitás (Icu) 25 kA effektív 240 VAC 50/60 Hz mellett. Az üzemi feszültség 277VAC 50/60Hz. Ez a termék 160A névleges hőmágneses kioldó egységet (TMD) tartalmaz. A TMD kioldóegység rögzített termikus túlterhelés elleni védelmet és rögzített mágneses védelmet biztosít. Mérete 161 mm x 35 mm x 86 mm (Ma x Szé x Mé). Megfelel a nemzetközi szabványoknak (EN/IEC 60947), a CCC, az EAC és a tengeri előírásoknak.
Termék adatok
Szélesség méret
130 mm
Hosszúság méret
175 mm
Magasság méret
42 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
277 - 277 V