Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C16H32M150 - Megszakító NSX160H, 70 kA 415 VAC, MicroLogic 2.2 M kioldóegység 150 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A megszakító 150 A névleges áramerősséggel rendelkezik 65 °C környezeti hőmérsékleten, és 690 V AC 50/60 Hz névleges üzemi feszültség mellett működtethető. A készülék kiemelkedő szakítóképességgel büszkélkedhet: 380/415 V AC feszültségen akár 70 kA zárlati árammal is megbirkózik az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően. Egyéb feszültségszinteken is kimagasló teljesítményt nyújt: 220/240 V AC esetén 100 kA, 440 V AC esetén 65 kA, 500 V AC esetén 50 kA, 525 V AC esetén 35 kA, illetve 660/690 V AC esetén 10 kA a szakítóképesség értéke. A termék UL 60947-4-1 szabvány szerinti minősítéssel is rendelkezik, ahol 240 V AC esetén 85 kA, 480 V AC mellett 65 kA, valamint 600 V AC-nél 10 kA szakítóképességgel bír.
A C16H32M150 kódszámú megszakító MicroLogic 2.2 M típusú elektronikus kioldóegységgel van felszerelve, amely LSoI védelmi funkciókat kínál: túlterhelés elleni hosszú késleltetésű (L), rövid késleltetésű zárlat elleni (So), valamint azonnali zárlat elleni védelmet (I). A hosszú késleltetésű védelem (túlterhelésvédelem) 70-150 A tartományban 9 különböző beállítási értékkel szabályozható. A rövid késleltetésű zárlat elleni védelem az Ir érték 5-13-szorosának tartományában, szintén 9 különböző fokozatban állítható. A pillanatnyi zárlati kioldás fix értéke 2250 A. A megszakító motoros alkalmazások esetében fáziskiegyensúlyozatlanság elleni védelemmel is rendelkezik, valamint 5-ös, 10-es és 20-as motoros kioldási osztályban használható. A termék tartalmaz termikus memóriát, amely 20 percig tárol adatokat a kioldás előtt és után. A kioldóegység LED-es helyi jelzést biztosít: a zöld villogó LED a működésre kész állapotot, míg a piros LED a hőmérséklet határérték túllépését jelzi.
A C16H32M150 megszakító mechanikai és elektromos élettartama egyaránt kiemelkedő: mechanikai szempontból 40 000 működtetési ciklus, míg elektromosan 440 V-on és In/2 áramerősségen 40 000 ciklus, 440 V-on és In áramerősségen 20 000 ciklus, 690 V-on és In/2 áramerősségen 15 000 ciklus, valamint 690 V-on és In áramerősségen 7 500 ciklus élettartammal rendelkezik. A készülék pólusonkénti teljesítmény-disszipációja 9,2 W. Méretei kompaktak: szélessége 105 mm, magassága 161 mm, mélysége pedig 86 mm, nettó tömege 2,2 kg. A megszakító rögzítése hátlapra történik, és telepíthető vízszintesen, függőlegesen, vagy a hátára fektetve is. Mind a felső, mind az alsó csatlakozások a készülék frontoldalán találhatók, csatlakozási távolsága 35 mm.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C16H32M150 -Megszakító NSX160H, 70 kA 415 VAC, MicroLogic 2.2 M kioldóegység 150 A, 3P3d műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövidnév: NSX160H
Termék vagy alkatrész típusa: Megszakító
Eszköz alkalmazás: Motorvédelem
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Villamos jellemzők
Névleges áramerősség [In]: 150 A 65 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típus: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Izolációra való alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Szakítóképesség
Szakítóképesség: 100 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
70 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
65 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
50 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
35 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
10 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
85 kA Icu 240 V AC 50/60 Hz esetén az UL 60947-4-1 szerint
65 kA Icu 480 V AC 50/60 Hz esetén az UL 60947-4-1 szerint
10 kA Icu 600 V AC 50/60 Hz esetén az UL 60947-4-1 szerint
Szakítóképesség kód: H 70 kA 415 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: MicroLogic 2.2 M
Kioldóegység technológia: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciók: LSoI
Kioldóegység értékelés: 150 A 65 °C-on
Kiegészítő motorvédelem: Fázis kiegyensúlyozatlanság
Motoros kioldási osztály: 10, 5, 20
Védelmi beállítások
Hosszú késleltetésű kioldás beállítás típus Ir (termikus védelem): Állítható, 9 fokozatban
[Ir] hosszú késleltetésű védelem kioldási tartomány: 70...150 A
Hosszú késleltetésű védelem késleltetési idő beállítás típus tr: Rögzített
Rövid késleltetésű védelem kioldási beállítás típus Isd: Állítható, 9 fokozatban
[Isd] rövid késleltetésű védelem kioldási tartomány: 5...13 x Ir
Pillanatnyi védelem kioldási beállítás típus Ii: Rögzített
[Ii] pillanatnyi védelem kioldási beállítási tartomány: 2250 A
Fizikai jellemzők
Szélesség (W): 105 mm
Magasság (H): 161 mm
Mélység (D): 86 mm
Nettó súly: 2,2 kg
Telepítési jellemzők
Rögzítő támogatás: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, Hátára fektetve
Felső csatlakozás: Front
Alsó csatlakozás: Front
Csatlakozási távolság: 35 mm
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem osztály: II. osztály a frontfelületen
Szennyezettségi fok: 3, megfelel az IEC 60664-1 szabványnak
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Környezeti hőmérséklet üzemeltetés közben: -25...70 °C
Környezeti hőmérséklet tároláskor: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Termék adatok
Szélesség méret
180 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
120 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V
Védettség
IP40
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
86 mm