Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C16H32M100 - Megszakító NSX160H, 70 kA 415 VAC, MicroLogic 2.2 M kioldóegység 100 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A ComPacT NSX termékvonal kiemelkedő műszaki jellemzőkkel bír, közöttük a H típusú megszakítási kapacitással, ami 380/415V AC feszültségen 70 kA teljesítményt biztosít. A készülék széles feszültségtartományban alkalmazható, hiszen 690V AC névleges üzemi feszültségen működőképes, és természetesen alkalmas szigetelési célra is az EN/IEC 60947-2 szabványnak megfelelően. Érdemes kiemelni, hogy különböző feszültségszinteken eltérő megszakítási kapacitással rendelkezik: 220/240V AC esetén 100 kA, 440V AC esetén 65 kA, míg 660/690V AC esetén 10 kA a megszakítási teljesítmény, az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően. Ugyancsak impresszív a készülék UL 60947-4-1 szabvány szerinti megszakítási kapacitása, amely 240V AC esetén 85 kA, 480V AC mellett 65 kA, valamint 600V AC feszültségnél 10 kA.
Mechanikai szempontból is rendkívül tartós eszközről beszélünk, hiszen 40000 mechanikai ciklust képes teljesíteni, míg elektromos élettartama terheléstől függően szintén jelentős: 440V feszültségen, félterhelésnél (In/2) 40000 ciklus, teljes terhelésnél 20000 ciklus; 690V feszültségen pedig félterhelésnél 15000 ciklus, teljes terhelésnél 7500 ciklus. A készülék méretei kompaktak: 105 mm szélesség, 161 mm magasság és 86 mm mélység, nettó tömege pedig mindössze 2,2 kg. A rögzítése hátlapra történhet, és vízszintes valamint függőleges helyzetben egyaránt felszerelhető.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C16H32M100 -Megszakító NSX160H, 70 kA 415 VAC, MicroLogic 2.2 M kioldóegység 100 A, 3P3d műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövidnév: NSX160H
Termék vagy komponens típusa: Megszakító
Eszköz alkalmazása: Motorvédelem
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Névleges áram: 100 A 65 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelésre alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítási kapacitás
Megszakítási kapacitás IEC szerint:
100 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szabvány szerint
70 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szabvány szerint
65 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szabvány szerint
50 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szabvány szerint
35 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szabvány szerint
10 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szabvány szerint
Megszakítási kapacitás UL szerint:
85 kA Icu 240 V AC 50/60 Hz esetén az UL 60947-4-1 szabvány szerint
65 kA Icu 480 V AC 50/60 Hz esetén az UL 60947-4-1 szabvány szerint
10 kA Icu 600 V AC 50/60 Hz esetén az UL 60947-4-1 szabvány szerint
Megszakítási kapacitás kód: H 70 kA 415 V AC
Kioldóegység adatai
Kioldóegység neve: MicroLogic 2.2 M
Kioldóegység technológia: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciók: LSoI
Vezérlés típusa: Billenőkar
Megszakító felszerelési módja: Fix
Kiegészítő adatok
Névleges szigetelési feszültség: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság: 8 kV
Mechanikai élettartam: 40000 ciklus
Elektromos élettartam:
40000 ciklus 440 V In/2
20000 ciklus 440 V In
15000 ciklus 690 V In/2
7500 ciklus 690 V In
Teljesítmény-disszipáció pólusonként: 9,2 W
Rögzítési alap: Hátlap
Felszerelési helyzet: Vízszintes és függőleges, Hátsó lapra síkban
Felső csatlakozás: Elülső
Alsó csatlakozás: Elülső
Csatlakozási távolság: 35 mm
Védelmi jellemzők
Védelem típusa:
L: túlterhelés elleni védelem (hosszú idejű)
So: rövidzárlat elleni védelem rögzített késleltetéssel
I: azonnali rövidzárlat elleni védelem
Kioldóegység névleges értéke: 100 A 65 °C-on
Motor kioldási osztály: 20, 10, 5
Kiegészítő motorvédelem: Fáziskiegyensúlyozatlanság
Környezeti paraméterek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK ütésállósági fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m leértékelés nélkül, 2000 m...5000 m leértékeléssel
Fizikai jellemzők
Szélesség: 105 mm
Magasság: 161 mm
Mélység: 86 mm
Nettó tömeg: 2,2 kg
Termék adatok
Szélesség méret
115 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V
Védettség
IP40
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
86 mm