Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C16F3TM080 - Megszakító NSX100F, 36 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 80 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX160F áramköri megszakító egy sokoldalú és megbízható védelmi eszköz, amely ideális választás ipari és kereskedelmi elosztóhálózatokhoz. Ez a 3 pólusú, C16F3TM080 cikkszámú megszakító 80 A névleges áramerősséggel rendelkezik, és kiváló védelmet nyújt túlterhelés és rövidzárlat ellen egyaránt.
A ComPacT NSX160F számos kiemelkedő műszaki tulajdonsággal bír, amelyek a villamos rendszerek biztonságos és hatékony működését garantálják. A megszakító 36 kA megszakítóképességgel rendelkezik 415V AC feszültségen, ami megfelel az IEC 60947-2 szabványnak. A TM-D típusú kioldóegység termikus-mágneses technológiát alkalmaz, LI védelmi funkciókkal, ami megbízható védelmet biztosít mind a túlterhelés (L), mind a rövidzárlat (I) ellen. A termikus védelem beállítási tartománya 0,7-1 x In, míg a mágneses kioldás fix értéke 640 A. A hosszú késleltetésű védelem késleltetési ideje 120-400 s 1,5 x In áramerősségnél, illetve 15 s 6 x Ir esetén.
A ComPacT NSX160F megszakító kivételes teljesítményt nyújt változatos üzemi körülmények között. Névleges üzemi feszültsége 690 V AC 50/60 Hz, szigetelési feszültsége 800 V AC, impulzus-állószilárdsága pedig 8 kV. A készülék IP40-es védelemmel rendelkezik az IEC 60529 szerint, és IK07 besorolású az IEC 62262 alapján, ami megfelelő mechanikai védelmet biztosít. A megszakító széles hőmérséklet-tartományban működőképes: -25°C és +70°C között használható, tárolási hőmérséklete pedig -50°C és +85°C között lehet. Relatív páratartalom szempontjából 0-95% között alkalmazható.
A ComPacT NSX160F áramköri megszakító kiemelkedő tartóssággal rendelkezik: mechanikai élettartama 40000 kapcsolási ciklus, míg villamos élettartama terhelésfüggő - például 440 V-on névleges áram felénél 40000 ciklus, névleges áramnál 20000 ciklus. A pólusonkénti teljesítményveszteség 8,06 W. A megszakító rögzítése hátlapra történik, a beépítési pozíció lehet vízszintes vagy függőleges. Mind a felső, mind az alsó csatlakozás elölről történik, a csatlakozási osztás 35 mm. Méretei: szélesség 105 mm, magasság 161 mm, mélység 86 mm.
Schneider ComPacT NSX160F 3 pólusú megszakító műszaki adatok
Általános információk
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX160F
Termék típusa: Áramköri megszakító
Felhasználási terület: Elosztás
Elektromos jellemzők
Pólusok: 3P
Védett pólusok: 3D
Névleges áramerősség: 80 A 40°C-on
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra alkalmas: Igen, az EN/IEC 60947-2 szerint
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség IEC 60947-2 szerint: 85 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz-en, 36 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz-en, 35 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz-en, 30 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz-en, 22 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz-en, 8 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz-en
Megszakítóképesség UL 60947-4-1 szerint: 85 kA Icu 240 V AC 50/60 Hz-en, 35 kA Icu 480 V AC 50/60 Hz-en, 10 kA Icu 600 V AC 50/60 Hz-en
Megszakítóképesség kód: F 36 kA 415 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológia: Termikus-mágneses
Kioldóegység védelmi funkciók: LI
Kioldóegység értéke: 80 A 40°C-on
Hosszú késleltetésű kioldó beállítás típusa: Állítható
Hosszú késleltetésű védelem beállítási tartománya: 0,7...1 x In
Hosszú késleltetésű védelem késleltetés típusa: Fix
Hosszú késleltetésű védelem késleltetési tartomány: 120...400 s 1,5 x In esetén, 15 s 6 x Ir esetén
Pillanatműködésű védelem beállítás típusa: Fix
Pillanatműködésű védelem beállítási tartománya: 640 A
Földzárlat védelem: Nincs
Mechanikai jellemzők
Vezérlési típus: Kapcsoló
Megszakító rögzítési mód: Fix
Mechanikai élettartam: 40000 ciklus
Villamos élettartam: 40000 ciklus 440 V In/2, 20000 ciklus 440 V In, 15000 ciklus 690 V In/2, 7500 ciklus 690 V In
Teljesítményveszteség pólusonként: 8,06 W
Rögzítési felület: Hátlap
Beépítési helyzet: Vízszintes és függőleges, Hátlapra szerelve
Felső csatlakozás: Elöl
Alsó csatlakozás: Elöl
Csatlakozási osztás: 35 mm
Védelmi típus: L: túlterhelés védelem (termikus), I: rövidzárlat védelem (mágneses)
Méretek és tömeg
Foglalatok száma: 5 db
Szélesség: 105 mm
Magasság: 161 mm
Mélység: 86 mm
Nettó tömeg: 2,2 kg
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi szint: IP40 az IEC 60529 szerint
IK ütésállósági fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70°C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85°C
Relatív páratartalom: 0...95%
Üzemi magasság: 0...2000 m terheléscsökkentés nélkül, 2000...5000 m terheléscsökkentéssel
Termék adatok
Szélesség méret
115 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V