Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C16F34V160 - Megszakító NSX160F, 36 kA 415 VAC, MicroLogic 4.2 Vigi kioldóegység 160 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A C16F34V160 cikkszámú készüléket a Schneider Electric fejlett MicroLogic Vigi 4.2 elektronikus kioldóegységgel szerelték fel, amely intelligens védelmi funkciókat kínál. A névleges áram 160 A 40 °C környezeti hőmérsékleten, míg a névleges üzemi feszültség 440 V AC 50/60 Hz. A megszakító kiemelkedő megszakítóképességgel rendelkezik: 36 kA a 380/415 V AC tartományban, így hatékonyan védi a hálózatot még jelentős rövidzárlati áramok esetén is. A készülék 220/240 V AC feszültségen akár 85 kA, 500 V AC feszültségen 30 kA, míg 660/690 V AC feszültségen 8 kA megszakítóképességgel rendelkezik az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően.
A készülék számos beállítási lehetőséget kínál a védelem személyre szabásához. A hosszú késleltetésű túlterhelés védelem (L) tartományát 63-160 A között 9 különböző beállításban lehet konfigurálni. A rövid késleltetésű zárlat védelem (So) 1,5-10-szeres Ir értékek között állítható. A pillanatnyi zárlat védelem (I) fixen 2400 A értékre van beállítva. A földzárlat védelem (R) érzékenysége széles tartományban, 30 mA-től egészen 5 A-ig állítható, és az időkésleltetés is konfigurálható 0 ms és 1 s között. A megszakító A osztályú földzárlat védelemmel rendelkezik, amely megfelel a legmagasabb biztonsági követelményeknek.
A ComPacT NSX160F megszakító kompakt méretekkel rendelkezik: szélessége 105 mm, magassága 161 mm, mélysége 86 mm, és mindössze 2,2 kg súlyú. Fix rögzítési móddal telepíthető, és mind vízszintes, mind függőleges pozícióban működőképes. A készülék elülső csatlakozással rendelkezik mind felül, mind alul, a csatlakozási távolság 35 mm. A megszakítót toggle (billenő kapcsoló) típusú vezérlővel látták el, és alkalmas leválasztásra is az EN/IEC 60947-2 szabvány szerint.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C16F34V160 - Megszakító NSX160F, 36 kA 415 VAC, MicroLogic 4.2 Vigi kioldóegység 160 A, 3P3d műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Készülék rövid neve: NSX160F
Termék vagy komponens típusa: Földzárlati megszakító
Készülék alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Névleges áram [In]: 160 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 440 V AC 50/60 Hz
Hálózati típus: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra alkalmas: Igen, az EN/IEC 60947-2 szerint
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség:
85 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
36 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
35 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
30 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
22 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
8 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
Megszakítóképességi kód: F 36 kA 415 V AC
Kioldóegység jellemzők
Kioldóegység neve: MicroLogic 4.2
Kioldóegység technológia: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciók: LSoIR
Védelem típusa:
L: túlterhelés védelem (hosszú késleltetés)
So: rövid késleltetésű zárlat védelem fix késleltetéssel
I: pillanatnyi zárlat védelem
R: földzárlat védelem
Kioldóegység névleges árama: 160 A 40 °C-on
Hosszú késleltetésű túlterhelés védelem beállítási tartomány [Ir]: 63...160 A
Rövid késleltetésű zárlat védelem beállítási tartomány [Isd]: 1,5...10 x Ir
Pillanatnyi zárlat védelem beállítási tartomány [Ii]: 2400 A
Földzárlat védelem: Integrált
Földzárlat védelem osztálya: A osztály
Földzárlat védelem érzékenységi beállítási tartomány [IΔn]: 30 mA, 100 mA, 300 mA, 500 mA, 1 A, 3 A, 5 A
Mechanikai jellemzők
Vezérlés típusa: Toggle (billenő kapcsoló)
Megszakító szerelési módja: Fix
Szélesség (Sz): 105 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (M): 86 mm
Nettó súly: 2,2 kg
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: IV
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK ütésállósági fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m teljesítménycsökkenés nélkül
2000 m...5000 m teljesítménycsökkenéssel
Termék adatok
Szélesség méret
113 mm
Hosszúság méret
183 mm
Magasság méret
142 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
440 - 440 V