Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C16B6TM100 - Megszakító NSX160B, 25 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 100 A, 4P3d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX160B kismegszakító egy professzionális, nagy megbízhatóságú védelmi eszköz, amely ideális választás ipari és kereskedelmi villamos hálózatok számára. A C16B6TM100 cikkszámú megszakító 100 A névleges áramerősséggel rendelkezik, és képes hatékonyan védeni a villamos rendszered a túlterhelés és rövidzárlat ellen.
Ez a négypólusú (4P) megszakító 3D kivitelben készült, ami azt jelenti, hogy három pólus védett, míg a negyedik pólus (bal oldalon elhelyezett nulla vezető) nem védett. A termék kiváló szakítókapacitással büszkélkedhet: 25 kA 415 V AC feszültségen, ami biztosítja a megfelelő védelmet még erősen terhelt ipari környezetben is. További szakítókapacitás értékei: 40 kA 220/240 V AC, 20 kA 440 V AC és 15 kA 500 V AC feszültségen, így különböző hálózatokban is megbízhatóan alkalmazható. A megszakító névleges üzemi feszültsége 690 V AC, 50/60 Hz frekvencián működik, és az A kategóriás felhasználási kategóriába tartozik.
A ComPacT NSX160B megszakító TM-D típusú termikus-mágneses kioldóegységgel van felszerelve, amely LI védelmi funkciókat biztosít. Az L (hosszú késleltetésű) védelem a túlterhelés ellen nyújt védelmet, amely 0,7-1 x In között állítható. Az I (pillanatnyi) védelem rövidzárlat ellen véd, fix 800 A beállítással. A hosszú idejű késleltetés 120-400 másodperc 1,5 x In terhelésnél, illetve 15 másodperc 6 x Ir terhelésnél. A termék Toggle típusú vezérléssel rendelkezik, és fix felszerelésű kivitelben készül. A megszakító eleje és alja is csatlakozásra alkalmas, 35 mm-es csatlakozási osztással.
A ComPacT NSX160B kiváló mechanikai és elektromos tartóssággal rendelkezik, mechanikai élettartama 40000 kapcsolási ciklus. Elektromos tartóssága terheléstől függően változik: 440 V-on és In/2 terhelésnél 40000 ciklus, teljes terhelésnél 20000 ciklus; 690 V-on és In/2 terhelésnél 15000 ciklus, teljes terhelésnél 7500 ciklus. A megszakító pólusonkénti teljesítményvesztesége 7,7 W. A termék megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak, és alkalmas leválasztó kapcsolóként való használatra is. IP40-es védettséggel és IK07 ütésállósággal rendelkezik, így megbízhatóan működik különböző környezeti feltételek között is. Üzemi hőmérséklet-tartománya -25°C és +70°C között van, és 0-95% relatív páratartalom mellett is használható.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C16B6TM100 - Megszakító NSX160B, 25 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 100 A, 4P3d műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Készülék rövid neve: NSX160B
Termék vagy komponens típusa: Megszakító
Készülék alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 3D
Nulla pozíció: Bal
Elektromos jellemzők
Névleges áram [In]: 100 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelésre való alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Szakítóképesség:
40 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz esetén, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
25 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz esetén, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
20 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz esetén, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
15 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz esetén, megfelel az IEC 60947-2 szabványnak
Szakítóképességi kód: B 25 kA 415 V AC
Kioldóegység jellemzők
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológia: Termikus-mágneses
Kioldóegység védelmi funkciók: LI
Vezérlés típusa: Billenőkaros
Megszakító szerelési mód: Fix
Kioldóegység névleges áram: 100 A 40 °C-on
Hosszú idejű kioldás beállítási típusa Ir (termikus védelem): Állítható
Hosszú idejű védelmi kioldás beállítási tartománya [Ir]: 0,7...1 x In
Hosszú idejű védelmi késleltetés beállítási típusa tr: Fix
Hosszú idejű késleltetés beállítási tartománya [tr]: 120...400 s 1,5 x In-nél, 15 s 6 x Ir-nél
Nulla védelmi beállítás: Nincs védelem (3D)
Pillanatnyi védelmi kioldás beállítási típusa Ii: Fix
Pillanatnyi védelmi kioldás beállítási tartomány [Ii]: 800 A
Földzárlat védelem: Nélküle
Mechanikai jellemzők
Nyílások száma: 5 nyílás
Szélesség (Sz): 140 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (Mé): 86 mm
Csatlakozás
Teljesítmény-disszipáció pólusonként: 7,7 W
Rögzítési alap: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, Hátlapra fektetve
Felső csatlakozás: Elöl
Alsó csatlakozás: Elöl
Csatlakozási osztás: 35 mm
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az elülső oldalon
Szennyezettségi fok: 3, megfelel az IEC 60664-1 szabványnak
IP védettségi fokozat: IP40, megfelel az IEC 60529 szabványnak
IK védettségi fokozat: IK07, megfelel az IEC 62262 szabványnak
Környezeti levegőhőmérséklet működés közben: -25...70 °C
Környezeti levegőhőmérséklet tárolás során: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemeltetési magasság: 0...2000 m korlátozás nélkül, 2000 m...5000 m korlátozással
Tartósság
Mechanikai tartósság: 40000 ciklus
Elektromos tartósság: 40000 ciklus 440 V In/2-nél, 20000 ciklus 440 V In-nél, 15000 ciklus 690 V In/2-nél, 7500 ciklus 690 V In-nél
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V