Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C16B32D160 - Megszakító NSX160B, 25 kA 415 VAC, MicroLogic 2.2 kioldóegység 160 A, 3P3d
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
3P3D Micrologic 2.2 160A NSX160B komplett megszakító C16B32D160 Schneider
Ez a ComPacT NSX160B egy komplett 3P 3D fix megszakító, amelyet a hely és a megszakítási kapacitás optimalizálására terveztek. Optimális választás minden szabványos és speciális alkalmazáshoz. A megszakítási kapacitás (Icu) 25 kA effektív 415 VAC 50/60 Hz mellett. Az üzemi feszültség 690VAC 50/60Hz. Ez a termék egy elektronikus MicroLogic 2.2 kioldó egységet tartalmaz, 160A névleges teljesítménnyel. A MicroLogic 2.2 kioldóegység állítható hosszú és rövid idejű védelmet, valamint fix azonnali védelmet biztosít. Ez a 3 pólusú változat (105 mm x 161 mm x 86 mm) számos opcionális funkcióval és kiegészítővel rendelkezik. Megfelel a nemzetközi szabványoknak (IEC 60947), a CCC, az EAC és a tengeri előírásoknak. A ComPacT NSX160B a Schneider Electric EcoStruxure Power architektúrájának része.
Termék adatok
Szélesség méret
140 mm
Hosszúság méret
195 mm
Magasság méret
115 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V