Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C164MG125 - Kioldóegység TM125G NSX 160 megszakítóhoz, termikus-mágneses, beállítás 125 A, 4P4d
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX sorozathoz tartozó C164MG125 cikkszámú TM125G kioldóegység egy kifejezetten generátorvédelmi alkalmazásokra tervezett, termikus-mágneses védelmi funkciókkal ellátott készülék. Ez a 125 A névleges áramú kioldóegység a ComPacT NSX160 megszakító családhoz illeszkedik és kifejezetten 4 pólusú, 4D kialakítású (teljes semlegesvédelemmel) alkalmazásokhoz készült.
A TM125G kioldóegység fő jellemzője, hogy termikus túlterhelésvédelmet (L) és mágneses zárlati védelmet (I) biztosít. A termikus védelem beállítási tartománya rugalmasan állítható 0,7-1 x In között, ami 87,5-125 A közötti értékek beállítását teszi lehetővé. A mágneses kioldási érték fixen 440 A-re van beállítva, ami ideálissá teszi generátorvédelmi alkalmazásokhoz, ahol a generátorok rövidzárlati áramai általában alacsonyabbak, mint a hálózati táplálások esetén. A készülék hosszú késleltetési ideje 120-400 másodperc között van 1,5 x In terhelésnél, ami megfelelő rugalmasságot biztosít a különböző felhasználási területeken.
A TM-G kioldóegység 690 V AC 50/60 Hz és 750 V DC névleges feszültségű hálózatokban egyaránt alkalmazható, ami széleskörű felhasználhatóságot biztosít. A semleges vezető védelmi beállítása 1 x Ir (4D), ami azt jelenti, hogy a semleges vezető teljes védelmet élvez azonos áramértéken, mint a fázisvezetők. A semleges vezető pozíciója bal oldalon van kialakítva. A készülék fixen szerelhető kivitelben készül.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C164MG125 -Kioldóegység TM125G NSX 160 megszakítóhoz, termikus-mágneses, beállítás 125 A, 4P4d műszaki adatok
Főbb jellemzők
Gyártó: Schneider Electric
Termékcsalád: ComPacT
Terméksorozat: ComPacT NSX100...250
Komponens típus: Kioldóegység
Kioldóegység neve: TM-G
Technológia: Termikus-mágneses
Kompatibilis sorozatok: ComPacT NSX160, ComPacT NSX160 DC
Alkalmazás: Generátor
Cikkszám: C164MG125
Elektromos jellemzők
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D
Semleges vezető pozíciója: Bal
Védelmi funkciók: LI
Védelem típusa: L: túlterhelés védelem (termikus), I: rövidzárlat védelem (mágneses)
Névleges áram: 125 A (40 °C-on)
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz, 750 V DC
Hálózati típus: AC, DC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Megszakító szerelési mód: Fix
Védelmi beállítások
Hosszú késleltetésű kioldás beállítási típusa: Ir (termikus védelem) - Állítható
Hosszú késleltetésű védelem beállítási tartománya: 0,7...1 x In
Hosszú késleltetésű védelem késleltetés beállítási típusa: Fix
Hosszú késleltetésű védelem késleltetés beállítási tartomány: 120...400 s 1,5 x In-nél
Semlegesvédelmi beállítások: 1 x Ir (4D)
Pillanatnyi védelem kioldási beállítás típusa: Fix
Pillanatnyi védelem kioldási beállítási tartomány: 440 A
Földzárlat védelem: Nincs
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Érintésvédelmi osztály: Class II
Szennyezettségi fok: 3 (az IEC 60947-1 szerint)
IP védettségi fokozat: IP40 (az IEC 60529 szerint)
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Termék adatok
Szélesség méret
100 mm
Hosszúság méret
160 mm
Magasság méret
160 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Pólusszám
4
Mélység
88,2 mm