Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C163TM125 - Kioldóegység TM125D NSX 160/250 megszakítóhoz, termikus-mágneses, beállítás 125 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
3P3D TM125D kioldó NSX160/250-hez C163TM125 Schneider
Ez a TM125D egy 3 pólusú, 3d termikus-mágneses kioldóegység, amelyet a ComPacT NSX 160/250 megszakítókon használnak. Ez a 125A névleges hőmágneses kioldó egység minden elosztási alkalmazáshoz optimális választás. Beágyazott egy állítható termikus túlterhelés elleni védelmet és egy rögzített mágneses védelmet a rövidzárlat ellen. Ez a termék az EcoStruxure Power architektúránk része, ha a PowerTag NSX és a ComPacT NSX alapkerethez van társítva.
Termék adatok
Szélesség méret
100 mm
Hosszúság méret
115 mm
Magasság méret
68 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
88,2 mm