Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C163MA150 - Kioldóegység MA150 NSX 160/250 megszakítóhoz, magnetic, beállítás 150 A, 3P3d
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
3P3D MA150 kioldó NSX160/250 C163MA150 Schneider
Ez az MA150 egy 3 pólusú, 3d mágneses kioldó egység, amelyet a ComPacT NSX 250 megszakítókon használnak. Ez a 150A névleges mágneses kioldóegység optimális választás motorvédelmi alkalmazásokhoz. Beágyazott egy állítható, pillanatnyi mágneses védelmet a rövidzárlat ellen. Ez a termék az EcoStruxure Power architektúránk része, ha a PowerTag NSX és a ComPacT NSX alapkerethez van társítva.
Termék adatok
Szélesség méret
100 mm
Hosszúság méret
115 mm
Magasság méret
70 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Pólusszám
3
Mélység
88,2 mm