Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10W3TM063 - Megszakító NSX100HB2, 100 kA 690 VAC, TMD kioldóegység 63 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A ComPacT NSX100HB2 kiemelkedő, 100 kA-es megszakítóképességgel rendelkezik 690 V AC hálózati feszültség mellett, ami kiváló védelmet biztosít még a legigényesebb ipari környezetekben is. A termék 50/60 Hz hálózati frekvenciára optimalizált, és megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak. A beépített TM-D típusú termikus-mágneses kioldóegység LI védelmi funkciókat biztosít, ami magában foglalja a túlterhelés elleni védelmet (L - thermal) és a rövidzárlat elleni védelmet (I - magnetic). A túlterhelés elleni védelem 0,7-1 x In tartományban állítható, míg a rövidzárlat elleni védelem fix 500 A értéknél old ki. Ez a kettős védelmi rendszer átfogó biztonságot nyújt mind a normál működés során fellépő túlterhelésekkel, mind a hirtelen rövidzárlati eseményekkel szemben.
A ComPacT NSX100HB2 áramköri megszakító mechanikai tartóssága 20000 működési ciklusra, míg elektromos élettartama különböző terhelési feltételek mellett 5000-20000 ciklusra van méretezve. A készülék rögzített kivitelben szerelhető ésToggle típusú működtetéssel rendelkezik. A telepítés rugalmasságát növeli, hogy vízszintesen és függőlegesen egyaránt felszerelhető. A csatlakozások mind a felső, mind az alsó oldalon a készülék elején találhatók, a csatlakozási távolság 35 mm.
A termék műszaki paraméterei között fontos megemlíteni a 800 V AC névleges szigetelési feszültséget és a 8 kV névleges lökőfeszültség-állóságot. A teljesítmény-disszipáció pólusonként 8,61 W. A megszakító fizikai méretei kompakt kialakítást tesznek lehetővé: szélessége 105 mm, magassága 161 mm, mélysége pedig 86 mm. Az IP40 védettségi fokozat és az IK07 ütésállóság biztosítja a megbízható működést különböző környezeti feltételek mellett. A termék -25 és +70 °C közötti üzemi hőmérséklettartományban használható, és akár 2000 m tengerszint feletti magasságig teljes névleges terhelhetőséggel üzemeltethető, míg 2000-5000 m között terheléscsökkentéssel alkalmazható.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10W3TM063 - Megszakító NSX100HB2, 100 kA 690 VAC, TMD kioldóegység 63 A, 3P3d műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX100HB2
Termék vagy alkatrész típus: Áramköri megszakító
Eszköz alkalmazása: Elosztás
Műszaki jellemzők
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Névleges áram [In]: 63 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség: 100 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz esetén (IEC 60947-2 szerint)
100 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz esetén (IEC 60947-2 szerint)
100 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz esetén (IEC 60947-2 szerint)
Megszakítóképesség kód: HB2 100 kA 690 V AC
Névleges üzemi megszakítóképesség [Ics]: 100 kA 500 V AC 50/60 Hz esetén (IEC 60947-2 szerint)
100 kA 525 V AC 50/60 Hz esetén (IEC 60947-2 szerint)
100 kA 660/690 V AC 50/60 Hz esetén (IEC 60947-2 szerint)
Kioldóegység jellemzői
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológiája: Termikus-mágneses
Kioldóegység védelmi funkciói: LI
Kioldóegység névleges értéke: 63 A 40 °C-on
Hosszú késleltetésű kioldás beállítás típusa Ir (termikus védelem): Állítható
[Ir] hosszú késleltetésű védelem kioldási beállítási tartománya: 0,7...1 x In
Hosszú késleltetésű védelem késleltetési beállítás típusa tr: Rögzített
[tr] hosszú késleltetésű késleltetés beállítási tartománya: 120...400 s 1,5 x In esetén
15 s 6 x Ir esetén
Azonnali védelem kioldási beállítás típusa Ii: Rögzített
[Ii] azonnali védelem kioldási beállítási tartománya: 500 A
Földzárlat védelem: Nincs
Fizikai jellemzők
Vezérlés típusa: Váltókar
Áramköri megszakító rögzítési módja: Rögzített
Teljesítmény disszipáció pólusonként: 8,61 W
Rögzítő felület: Hátlap
Rögzítési helyzet: Vízszintes és függőleges
Laposan a hátsó részen
Felső csatlakozás: Elöl
Alsó csatlakozás: Elöl
Csatlakozási távolság: 35 mm
Védelem típusa: L: túlterhelés ellen (termikus)
I: rövidzárlat ellen (mágneses)
Slot-ok száma: 5 slot
Szélesség (Sz): 105 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (M): 86 mm
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Elektromos érintésvédelmi osztály: Class II az elülső felületen
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK ütésállósági fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Környezeti levegő hőmérséklet üzemelés közben: -25...70 °C
Környezeti levegő hőmérséklet tárolás során: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m terheléscsökkentés nélkül
2000 m...5000 m terheléscsökkentéssel
Termék adatok
Szélesség méret
140 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
110 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V