Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10W36M025 - Megszakító NSX100HB2, 100 kA 690 VAC, MicroLogic 6.2 E - M kioldóegység 25 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A megszakító névleges árama 25 A 65 °C környezeti hőmérsékleten, névleges üzemi feszültsége pedig 690 V AC 50/60 Hz. Kiemelkedő szakítóképességgel rendelkezik: 100 kA Icu 500 V AC, 525 V AC, illetve 660/690 V AC feszültségszinten is, az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően. A HB2 szakítóképességi kód jelzi, hogy a készülék 690 V AC-n 100 kA megszakítóképességgel bír, ami rendkívül magas érték, és a legigényesebb ipari környezetben is megbízható működést garantál.
A megszakító MicroLogic 6.2 E-M elektronikus kioldóegységgel van felszerelve, amely LSIG védelmi funkciókat biztosít: L (túlterhelés elleni hosszú késleltetésű védelem), S (rövid késleltetésű zárlati védelem), I (pillanatnyi zárlati védelem) és G (földzárlat védelem). A kioldóegység különleges motorvédelmi funkciókkal is rendelkezik, mint a hosszú indítási idő elleni védelem, aluterhelés elleni védelem, megszorult forgórész elleni védelem és fázis kiegyensúlyozatlanság elleni védelem. A beállítható motorvédelmi osztályok (5, 10, 20, 30) lehetővé teszik a különböző motoralkalmazásokhoz való optimális illesztést. Az Ir hosszú késleltetésű védelem 12-25 A tartományban 9 fokozatban állítható, az Isd rövidzárlati védelem 5-13×Ir között állítható, míg az Ii pillanatnyi zárlati védelem fix 425 A értékre van beállítva. A földzárlatvédelem (Ig) szintén állítható, 0,6-1×In tartományban 25 A névleges áram esetén.
A megszakító fix kivitelű, háttérlapra szerelhető, vízszintes és függőleges pozícióban egyaránt. Méretei: 105 mm szélesség, 161 mm magasság és 86 mm mélység. IP40 védettségi fokozattal rendelkezik az IEC 60529 szabvány szerint, és IK07 ütésállósággal az IEC 62262 szabványnak megfelelően. Működési hőmérséklet-tartománya -25...70 °C, tárolási hőmérséklet-tartománya -40...85 °C. A relatív páratartalom 0...95% lehet, és 2000 m tengerszint feletti magasságig teljesítménycsökkenés nélkül használható, 2000-5000 m között pedig teljesítménycsökkentéssel.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10W36M025 - Megszakító NSX100HB2, 100 kA 690 VAC, MicroLogic 6.2 E - M kioldóegység 25 A, 3P3d műszaki adatok
Főbb jellemzők
Sorozat: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Készülék rövid neve: NSX100HB2
Termék vagy komponens típusa: Megszakító
Készülék alkalmazása: Motorvédelem
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Névleges áram [In]: 25 A 65 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózati jellemzők
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelésre alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Szakítóképesség
Szakítóképesség: 100 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz, IEC 60947-2 szabványnak megfelelően
100 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz, IEC 60947-2 szabványnak megfelelően
100 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz, IEC 60947-2 szabványnak megfelelően
Szakítóképességi kód: HB2 100 kA 690 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: MicroLogic 6.2 E-M
Kioldóegység technológiája: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciói: LSIG
Védelmi típus: L: túlterhelés elleni védelem (hosszú késleltetésű)
So: rövid késleltetésű zárlati védelem
I: pillanatnyi zárlati védelem
G: földzárlat védelem
Motorvédelem
Motorvédelmi osztály: 5, 10, 20, 30
Kiegészítő motorvédelem: Hosszú indítási idő elleni védelem
Alulterhelés elleni védelem
Megszorult forgórész elleni védelem
Fázis kiegyensúlyozatlanság elleni védelem
Beállítási lehetőségek
Hosszú késleltetésű védelem (Ir) beállítási tartománya: 12...25 A
Rövidzárlati védelem (Isd) beállítási tartománya: 5...13 x Ir
Pillanatnyi zárlati védelem (Ii) beállítási értéke: 425 A (fix)
Földzárlat védelem (Ig) beállítási tartománya: 0,6...1 x In 25 A névleges áramnál
0,3...1 x In 50 A névleges áramnál
0,2...1 x In > 50 A névleges áramnál
Jelzések és kommunikáció
Helyi jelzés: Villogó LED (zöld) üzemkész állapotra
LED 95% Ith (piros) hőmérséklet határérték túllépésére
Kijelző típusa: LCD kijelző
Mérés típusa: Energiamérő
Méret és fizikai jellemzők
Szélesség: 105 mm
Magasság: 161 mm
Mélység: 86 mm
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Elektromos érintésvédelmi osztály: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3, IEC 60664-1 szabványnak megfelelően
IP védettségi fokozat: IP40, IEC 60529 szabványnak megfelelően
IK ütésállósági fokozat: IK07, IEC 62262 szabványnak megfelelően
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95%
Üzemi magasság: 0...2000 m teljesítménycsökkenés nélkül
2000...5000 m teljesítménycsökkenéssel
Termék adatok
Szélesség méret
110 mm
Hosszúság méret
200 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V
Védettség
IP40
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
86 mm