Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10V4TM040 - Megszakító NSX100HB1, 75 kA 690 VAC, TMD kioldóegység 40 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A ComPacT NSX100HB1 megszakító 40 A névleges árammal működik 40 °C-on, és 690 V AC 50/60 Hz névleges üzemi feszültséggel rendelkezik. A termék különlegessége a kiemelkedő megszakítóképesség: 85 kA 500 V AC feszültségen, 80 kA 525 V AC feszültségen, és 75 kA 660/690 V AC feszültségen, mindegyik az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően. A HB1 megszakítóképességi kód (75 kA 690 V AC) kiváló túláram és rövidzárlat elleni védelmet biztosít a legigényesebb ipari környezetekben is. A megszakító teljesen védett nullavezető (4D) kialakítással rendelkezik, amely bal oldali pozícióban található, így maximális védelmet nyújt a teljes rendszer számára.
A ComPacT NSX100HB1 megszakító TM-D típusú hő-mágneses kioldóegységgel van felszerelve, amely LI védelmi funkciókat biztosít. Az "L" funkció a túlterhelés elleni termikus védelmet jelenti, míg az "I" a rövidzárlat elleni mágneses védelmet biztosítja. A hosszú késleltetésű védelem beállítási tartománya állítható, 0,7–1 x In közötti értékekre. A megszakító 500 A-es fix pillanatműködésű kioldási értékkel rendelkezik. A nullavezeték védelmi beállítása 1 x Ir (4D). A hosszú késleltetésű védelmi időtartam 120–400 másodperc 1,5 x In áram esetén, és 15 másodperc 6 x Ir áram esetén. Ez a rugalmas beállítási lehetőség lehetővé teszi a megszakító pontos konfigurálását a különböző alkalmazási területekhez.
A Schneider Electric ComPacT NSX100HB1 megszakító rendkívül tartós: mechanikai élettartama 20000 ciklus, elektromos élettartama 20000 ciklus 440 V In/2 terhelésnél, 10000 ciklus 440 V In terhelésnél, 10000 ciklus 690 V In/2 terhelésnél, és 5000 ciklus 690 V In terhelésnél. A megszakító polárisonkénti teljesítmény disszipációja 5,47 W. A termék EN/IEC 60947-2 szabványnak megfelel, és III-as túlfeszültség kategóriába tartozik. IP40 védettségi fokozattal rendelkezik az IEC 60529 szerint, és IK07 ütésállósági fokozattal az IEC 62262 szerint. A termék -25 és +70 °C közötti környezeti hőmérsékleten működtethető, és akár 2000 m tengerszint feletti magasságig korlátozás nélkül használható, 2000-5000 m között pedig teljesítménycsökkentéssel.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10V4TM040 -Megszakító NSX100HB1, 75 kA 690 VAC, TMD kioldóegység 40 A, 4P4d műszaki adatok
Főbb jellemzők
Terméktípus: Megszakító
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX100HB1
Termék vagy komponens típusa: Megszakító
Alkalmazás: Elosztás
Műszaki paraméterek
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D
Nullavezető pozíció: Bal
Névleges áram [In]: 40 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra való alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség: 85 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szabvány szerint
80 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szabvány szerint
75 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szabvány szerint
Megszakítóképességi kód: HB1 75 kA 690 V AC
Névleges üzemi megszakítóképesség [Ics]: 85 kA 500 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szabvány szerint
80 kA 525 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szabvány szerint
75 kA 660/690 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szabvány szerint
Kioldóegység
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológia: Hő-mágneses
Kioldóegység védelmi funkciók: LI
Kioldóegység névleges értéke: 40 A 40 °C-on
Hosszú késleltetésű kioldási beállítás típusa Ir (termikus védelem): Állítható
Hosszú késleltetésű védelem kioldási beállítási tartománya [Ir]: 0,7...1 x In
Hosszú késleltetésű védelem késleltetés beállítási típusa tr: Fix
Hosszú késleltetésű késleltetés beállítási tartomány [tr]: 120...400 s 1,5 x In esetén
15 s 6 x Ir esetén
Nullavezető védelmi beállítás: 1 x Ir (4D)
Pillanatműködésű védelem kioldási beállítás típusa Ii: Fix
Pillanatműködésű védelem kioldási beállítási tartomány [Ii]: 500 A
Földzárlat védelem: Nélkül
Fizikai jellemzők
Vezérlés típusa: Kapcsolókar
Megszakító szerelési mód: Fix
Szerelési támogatás: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges
Hátlapon sík
Felső csatlakozás: Elülső
Alsó csatlakozás: Elülső
Csatlakozási távolság: 35 mm
Védelem típusa: L: túlterhelés elleni védelem (termikus)
I: rövidzárlat elleni védelem (mágneses)
Foglalatok száma: 5 foglalat
Szélesség (Sz): 140 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (M): 86 mm
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Áramütés elleni védelmi osztály: II. osztály az elülső felületen
Szennyezettségi fok: 3, az IEC 60664-1 szabványnak megfelelően
IP védettségi fokozat: IP40, az IEC 60529 szabványnak megfelelően
IK ütésállósági fokozat: IK07, az IEC 62262 szabványnak megfelelően
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m teljesítménycsökkentés nélkül
2000 m...5000 m teljesítménycsökkentéssel
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
200 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V