Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10V3MA100 - Megszakító NSX100HB1, 75 kA 690 VAC, MA kioldóegység 100 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX100HB1 típusú megszakító kimagasló teljesítményt és megbízhatóságot kínál ipari alkalmazásokhoz, különösen motorvédelmi feladatokra. Ez a 3 pólusú (3P) készülék 100 A névleges áramerősséggel rendelkezik 65 °C környezeti hőmérsékleten, és kivételes megszakítóképességgel büszkélkedhet: 75 kA értékkel 690 V AC feszültségen, ami a HB1 kategóriának felel meg.
A készülék 690 V AC üzemi feszültségig alkalmazható, 50/60 Hz hálózati frekvencián. Kiemelkedő villamos jellemzői közé tartozik a 800 V szigetelési feszültség és a 8 kV impulzusfeszültség-állóság. Az EN/IEC 60947-2 szabványnak megfelelően leválasztásra is alkalmas (szigetelési funkció). Mechanikai élettartama 20000 kapcsolási ciklus, míg villamos élettartama terheléstől függően 5000-20000 ciklus között mozog. A megszakító pólusonkénti teljesítménydisszipációja 5,2 W.
A ComPacT NSX100HB1 mind horizontális, mind vertikális helyzetben szerelhető, hátlapra. A csatlakozások elöl találhatók mind a felső, mind az alsó oldalon, a csatlakozási osztástávolság pedig 35 mm. A készülék méretei: 105 mm széles, 161 mm magas és 86 mm mély. IP40-es védettséggel és IK07 ütésállósággal rendelkezik, így kiváló védelmet nyújt a külső behatások ellen.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10V3MA100 - Megszakító NSX100HB1, 75 kA 690 VAC, MA kioldóegység 100 A, 3P3d műszaki adatok
Alapadatok
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Készülék rövid neve: NSX100HB1
Termék típusa: Megszakító
Készülék alkalmazása: Motorvédelem
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Villamos jellemzők
Névleges áramerősség [In]: 100 A 65 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra alkalmas: Igen, az EN/IEC 60947-2 szabványnak megfelelően
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség: 85 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
80 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
75 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
Megszakítóképesség kód: HB1 75 kA 690 V AC
Kioldóegység neve: MA
Kioldóegység technológia: Mágneses
Kioldóegység védelmi funkciók: I
Vezérlés típusa: Kapcsolókar
Megszakító rögzítési mód: Fix
Kiegészítő
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 8 kV
Névleges üzemi megszakítóképesség [Ics]: 85 kA 500 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
80 kA 525 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
75 kA 660/690 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szerint
Mechanikai élettartam: 20000 ciklus
Villamos élettartam: 20000 ciklus 440 V In/2-nél
10000 ciklus 440 V In-nél
10000 ciklus 690 V In/2-nél
5000 ciklus 690 V In-nél
Teljesítménydisszipáció pólusonként: 5,2 W
Szerelés és csatlakozások
Szerelési alap: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges
Hátoldalon sík
Felső csatlakozás: Elülső
Alsó csatlakozás: Elülső
Csatlakozási osztástávolság: 35 mm
Védelem és kioldás
Védelem típusa: I: rövidzárlat elleni védelem (mágneses)
Kioldóegység névleges értéke: 100 A 65 °C-on
Rövididejű védelem kioldási beállítás típusa Isd: Állítható 9 beállítás
[Isd] Rövididejű védelem kioldási beállítási tartománya: 6...14 x In
Azonnali védelem kioldási beállítás típusa Ii: Állítható 9 beállítás
[Ii] Azonnali védelem kioldási beállítási tartománya: 6...14 x In
Földzárlat védelem: Nincs
Fizikai jellemzők
Foglalatok száma: 5 foglalat
Szélesség (Sz): 105 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (Mé): 86 mm
Környezet
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az elülső oldalon
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95%
Üzemeltetési magasság: 0...2000 m csökkentés nélkül
2000 m...5000 m csökkentéssel
Termék adatok
Szélesség méret
140 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
110 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V
Védettség
IP40
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
86 mm