Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10V32M100 - Megszakító NSX100HB1, 75 kA 690 VAC, MicroLogic 2.2 M kioldóegység 100 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A megszakító 100 A névleges árammal rendelkezik 65 °C környezeti hőmérsékleten, és rendkívül magas, 75 kA megszakítóképességgel büszkélkedhet 690 V AC feszültségen. Ez a kiemelkedő szakítóképesség (HB1 75 kA 690 V AC kód) biztosítja, hogy a készülék még a legkritikusabb rövidzárlati helyzetekben is megbízható védelmet nyújt. A megszakító váltakozó áramú (AC) hálózatokban használható, 50/60 Hz frekvencián. A névleges üzemi feszültség 690 V AC, míg a szigetelési feszültség 800 V AC. A lökőfeszültség-állóság kiváló, 8 kV értékkel.
A C10V32M100 megszakító MicroLogic 2.2 M elektronikus kioldóegységgel van felszerelve, amely LSoI védelmi funkciókat biztosít: túlterhelés elleni védelem hosszú késleltetéssel (L), rövidzárlat elleni védelem rövid késleltetéssel (So), valamint pillanatnyi rövidzárlat elleni védelem (I). Az elektronikus kioldóegység lehetővé teszi a hosszú késleltetésű védelem beállítását 50-100 A tartományban, 9 különböző értékre. A rövidzárlat elleni rövid késleltetésű védelem szintén 9 különböző értékre állítható be, 5-13 x Ir tartományban. A pillanatnyi rövidzárlat elleni védelem fix értékű, 1500 A. Kiegészítő motorvédelmi funkcióként fázis kiegyensúlyozatlanság figyelését is biztosítja a készülék.
A C10V32M100 megszakító telepítése fix rögzítésű, a csatlakozások elöl találhatók mind a felső, mind az alsó oldalon. A készülék szerelhető vízszintesen és függőlegesen, valamint hátlapra is. A csatlakozási távolság 35 mm. Fizikai méreteit tekintve 105 mm széles, 161 mm magas és 86 mm mély. A helyi jelzést két LED biztosítja: egy villogó zöld LED jelzi a működésre kész állapotot, míg egy piros LED a hőmérséklet-túllépést 95% Ith értéknél.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10V32M100 műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX100HB1
Termék vagy alkatrész típusa: Megszakító
Eszköz alkalmazása: Motorvédelem
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Névleges áram: 100 A 65 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózati típus: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra való alkalmasság: Igen, az EN/IEC 60947-2-nek megfelelően
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítási kapacitás
85 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
80 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
75 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
Megszakítási kapacitás kódja: HB1 75 kA 690 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: MicroLogic 2.2 M
Kioldóegység technológiája: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciói: LSoI
Vezérlés típusa: Toggle
Megszakító szerelési módja: Rögzített
Kiegészítő információk
Névleges szigetelési feszültség: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság: 8 kV
Névleges üzemi megszakítási kapacitás: 85 kA 500 V AC, 80 kA 525 V AC, 75 kA 660/690 V AC
Mechanikai élettartam: 20000 ciklus
Elektromos élettartam: 20000 ciklus 440 V In/2, 10000 ciklus 440 V In, 10000 ciklus 690 V In/2, 5000 ciklus 690 V In
Teljesítmény-disszipáció pólusonként: 4.7 W
Szerelési jellemzők
Rögzítőfelület: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, hátlapra fektetve
Csatlakozás fent: Elöl
Csatlakozás lent: Elöl
Csatlakozási távolság: 35 mm
Védelmi funkciók
Kioldóegység névleges értéke: 100 A 65 °C-on
Motor kioldási osztály: 5, 10, 20
Kiegészítő motorvédelem: Fázis kiegyensúlyozatlanság
Hosszú késleltetésű védelem beállítási tartománya: 50...100 A
Rövidzárlat elleni védelem beállítási tartománya: 5...13 x Ir
Pillanatnyi védelem beállítási tartománya: 1500 A (fix)
Fizikai jellemzők
Szélesség: 105 mm
Magasság: 161 mm
Mélység: 86 mm
Nettó tömeg: 2.05 kg
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Üzemeltetési környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Termék adatok
Szélesség méret
140 mm
Hosszúság méret
200 mm
Magasság méret
110 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V
Védettség
IP40
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
86 mm