Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10V32M050 - Megszakító NSX100HB1, 75 kA 690 VAC, MicroLogic 2.2 M kioldóegység 50 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX100HB1 megszakító egy kiemelkedő teljesítményű, intelligens motorvédő készülék, amely maximális biztonságot és megbízhatóságot nyújt ipari környezetben. Ez a C10V32M050 cikkszámú, 3 pólusú áramkör-megszakító 50 A névleges áramerősséggel és 690 V AC névleges üzemi feszültséggel rendelkezik, ami ideálissá teszi a nagy igénybevételű motoros alkalmazásokhoz.
A ComPacT NSX100HB1 kiemelkedő szakítóképességgel rendelkezik, ami 75 kA-t jelent 690 V AC feszültségen, 85 kA-t 500 V AC-n, és 80 kA-t 525 V AC-n, az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően. A megszakító a HB1 szakítóképesség-kóddal van ellátva, ami jelzi az extrém magas rövidzárlati ellenállóképességét. A MicroLogic 2.2 M elektronikus kioldóegységet kifejezetten motorvédelmi célokra tervezték, LSoI védelmi funkciókkal: hosszú késleltetésű túlterhelés védelem (L), rövid késleltetésű rövidzárlat védelem (So) és azonnali rövidzárlat védelem (I).
Az eszköz különleges motoros alkalmazásokra optimalizált, amit bizonyít a többféle motor kioldási osztály (5, 10 és 20) támogatása, valamint a fázisvédelem kiegyensúlyozatlanság esetén. A termék rugalmas védelmet kínál a [Ir] hosszúidejű védelem kioldási értékének 25-50 A közötti, 9 fokozatban történő beállítási lehetőségével. Az [Isd] rövidtávú védelem kioldási értékei 5-13 x Ir tartományban állíthatók, míg az [Ii] pillanatnyi védelem 750 A-re van rögzítve.
A ComPacT NSX100HB1 magas minőségű műszaki paraméterekkel rendelkezik: 800 V AC szigetelési feszültség, 8 kV névleges impulzus állóképesség, 20000 ciklus mechanikai tartósság és akár 20000 ciklus elektromos tartósság a terhelés és feszültség függvényében. Az eszköz védelmi besorolása IP40 az IEC 60529, illetve IK07 az IEC 62262 szabvány szerint, így megfelelő védelmet nyújt por és mechanikai behatások ellen is. A megszakító széles hőmérséklet-tartományban (-25...70 °C) üzemeltethető, és akár 2000 m tengerszint feletti magasságig használható teljesítménycsökkenés nélkül. A fix rögzítésű megszakító kapcsolókarral vezérelhető, méretei (105 mm x 161 mm x 86 mm) és a 35 mm-es csatlakozási távolság pedig lehetővé teszik a kompakt elhelyezést kapcsolószekrényekben.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10V32M050 - Megszakító NSX100HB1, 75 kA 690 VAC, MicroLogic 2.2 M kioldóegység 50 A, 3P3d műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Rövid megnevezés: NSX100HB1
Termék típusa: Megszakító
Alkalmazás: Motorvédelem
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Villamos adatok
Névleges áram [In]: 50 A 65 °C-nál
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típus: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szakítóképesség: 85 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz, 80 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz, 75 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szabvány szerint
Szakítóképesség kód: HB1 75 kA 690 V AC
Kioldóegység adatok
Kioldóegység neve: MicroLogic 2.2 M
Kioldóegység technológia: Elektronikus
Védelmi funkciók: LSoI
Motorvédelmi kiegészítők: Fázis kiegyensúlyozatlanság
Kioldóegység névleges értéke: 50 A 65 °C-nál
Motor kioldási osztály: 20, 5, 10
Mechanikai adatok
Vezérlés típus: Kapcsolókar
Megszakító rögzítési mód: Fix
Teljesítmény disszipáció pólusonként: 4.7 W
Szerelési alap: Hátlap
Szerelési helyzet: Vízszintes és függőleges, Hátlapon fekve
Szélesség (Sz): 105 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (Mé): 86 mm
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Környezeti hőmérséklet üzemelés közben: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Termék adatok
Szélesség méret
200 mm
Hosszúság méret
140 mm
Magasság méret
110 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V
Védettség
IP40
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
86 mm