Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10R36M080 - Megszakító NSX100R, 200 kA 415 VAC, MicroLogic 6.2 E-M kioldóegység 80 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A ComPacT NSX100R megszakító legfőbb jellemzője a rendkívüli megszakítóképesség, amely 200 kA értékű 415 V AC feszültségen. Ez a kiemelkedő érték biztosítja, hogy a készülék a legszélsőségesebb rövidzárlati eseményeket is biztonságosan kezelni tudja. A megszakító 80 A névleges áramerősségre van kalibrálva 65 °C-on, és 690 V AC 50/60 Hz névleges üzemi feszültségen működik. Az R jelölés a megszakítóképességi kódban (R 200 kA 415 V AC) a Reinforced, vagyis megerősített védelmi képességre utal, ami kiváló megbízhatóságot biztosít ipari környezetben.
A ComPacT NSX100R megszakító kivitele fix szerelésű, toggle működtetésű, és alkalmas szigetelésre az EN/IEC 60947-2 szabványnak megfelelően. A 105 mm széles, 161 mm magas és 86 mm mély készülék rögzítése hátlapra történik, és mind vízszintes, mind függőleges pozícióban felszerelhető. Az IP40 védettségű és IK07 ütésállóságú berendezés széles hőmérséklettartományban (-25...70 °C) üzemeltethető, és jelentős élettartammal rendelkezik: 20000 mechanikai ciklus, valamint terheléstől függően akár 20000 elektromos ciklus (440 V In/2 esetén).
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10R36M080 műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX100R
Termék vagy alkatrész típusa: Áramköri megszakító
Eszköz alkalmazása: Motorvédelem
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Elektromos paraméterek
Névleges áram [In]: 80 A 65 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelési alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség: 200 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
200 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
200 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
80 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
65 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
45 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
Megszakítóképesség kód: R 200 kA 415 V AC
Kioldóegység jellemzők
Kioldóegység neve: MicroLogic 6.2 E-M
Kioldóegység technológia: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciók: LSIG
Motorvédelmi osztály: 5, 10, 20, 30
Mechanikai jellemzők
Vezérlés típusa: Átkapcsoló
Megszakító felszerelési módja: Fix
Szigetelési feszültség [Ui]: 800 V AC 50/60 Hz
Impulzus állóképesség [Uimp]: 8 kV
Mechanikai élettartam: 20000 ciklus
Elektromos élettartam: 20000 ciklus 440 V In/2 esetén
10000 ciklus 440 V In esetén
10000 ciklus 690 V In/2 esetén
5000 ciklus 690 V In esetén
Teljesítmény disszipáció pólusonként: 4.7 W
Kijelző és kommunikáció
Helyi jelzés: Villogó LED (zöld) üzemkész állapothoz
LED 95% Ith (piros) hőmérséklet túllépés esetén
Kijelző típusa: LCD kijelző
Mérés típusa: Energiamérő
Fizikai jellemzők
Szélesség (Sz): 105 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (M): 86 mm
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezési fokozat: 3, megfelel az IEC 60664-1 szabványnak
IP védettségi fokozat: IP40, megfelel az IEC 60529 szabványnak
IK ütésállósági fokozat: IK07, megfelel az IEC 62262 szabványnak
Működési környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95%
Üzemi magasság: 0...2000 m leértékelés nélkül
2000...5000 m leértékeléssel
Termék adatok
Szélesség méret
110 mm
Hosszúság méret
200 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V
Védettség
IP40
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
86 mm