Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10R36M050 - Megszakító NSX100R, 200 kA 415 VAC, MicroLogic 6.2 E-M kioldóegység 50 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX100R áramköri megszakító egy rendkívül fejlett, nagy teljesítményű villamos védelmi eszköz, amely kifejezetten motorvédelmi alkalmazásokhoz lett kifejlesztve. A C10R36M050 cikkszámú, 3 pólusú változat kiemelkedő, 200 kA-es zárlati megszakítóképességgel rendelkezik 415 VAC feszültségen, ami biztosítja a berendezések maximális védelmét még a legzordabb ipari környezetben is.
A megszakító szívét a fejlett MicroLogic 6.2 E-M elektronikus kioldóegység képezi, amely 50 A névleges áramerősséggel üzemel 65 °C környezeti hőmérsékletig. Ez a kioldóegység komplex védelmi funkciókat kínál, beleértve az LSIG védelmet: túlterhelésvédelem (L), rövid idejű zárlat elleni védelem (S), pillanatnyi zárlati védelem (I) és földzárlat védelem (G). A széles körű védelmi funkciók mellett a megszakító kiegészítő motorvédelmi funkciókkal is rendelkezik, mint az alulterhelés, elakadt forgórész, elhúzódó indítási idő és fázis-kiegyensúlyozatlanság elleni védelem.
A ComPacT NSX100R 690 V AC üzemi feszültséggel rendelkezik, és alkalmas szigetelési célokra az EN/IEC 60947-2 szabványnak megfelelően. A termék "A" felhasználási kategóriába tartozik, és rendkívül tartós konstrukcióval büszkélkedhet: 20 000 mechanikai és elektromos kapcsolási ciklus 440 V feszültségen In/2 terhelésnél, illetve 10 000 ciklus 440 V feszültségen In terhelésnél. A készülék stabil működést biztosít -25 és 70 °C közötti környezeti hőmérsékleten.
A megszakító kompakt méretekkel rendelkezik: szélessége 105 mm, magassága 161 mm, mélysége 86 mm, nettó tömege pedig mindössze 2,05 kg. Felszerelése hátlapra történik, és mind vízszintesen, mind függőlegesen, illetve a hátoldalon síkban is telepíthető. A csatlakozások előlapra kerülnek mind a felső, mind az alsó oldalon, a csatlakozási távolság pedig 35 mm. Az IP40-es védettség és az IK07 ütésállóság biztosítja a megfelelő működést még kihívást jelentő környezetekben is. A készülék 2000 méter tengerszint feletti magasságig teljes értékű működésre képes, 2000-5000 méter között pedig teljesítménycsökkentéssel használható.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10R36M050 -Megszakító NSX100R, 200 kA 415 VAC, MicroLogic 6.2 E-M kioldóegység 50 A, 3P3d műszaki adatok
Főbb tulajdonságok
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX100R
Termék vagy komponens típusa: Áramköri megszakító
Eszköz alkalmazás: Motorvédelem
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Névleges áram [In]: 50 A 65 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelésre való alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Teljesítmény és védelem
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség: 200 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
Megszakítóképesség: 200 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
Megszakítóképesség: 200 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
Megszakítóképesség: 80 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
Megszakítóképesség: 65 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
Megszakítóképesség: 45 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz esetén az IEC 60947-2 szerint
Megszakítóképesség kód: R 200 kA 415 V AC
Kioldóegység neve: MicroLogic 6.2 E-M
Kioldóegység technológia: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciók: LSIG
Kioldóegység beállítások
Kioldóegység névleges értéke: 50 A 65 °C-on
Motor kioldási osztály: 30, 10, 5, 20
Hosszú idejű beállítás típus Ir (termikus védelem): Állítható 9 beállítás
Hosszú idejű védelmi beállítási tartomány [Ir]: 25...50 A
Fizikai jellemzők
Vezérlés típusa: Kapcsoló
Áramköri megszakító szerelési mód: Fix
Teljesítmény disszipáció pólusonként: 4.7 W
Szerelési tartó: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, Sík a hátsó oldalon
Szélesség (Sz): 105 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (M): 86 mm
Kommunikáció és kijelzés
Kijelző típus: LCD kijelző
Mérés típusa: Energiamérő
Környezet
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK ütésállósági fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Környezeti hőmérséklet üzemelés közben: -25...70 °C
Környezeti hőmérséklet tárolás során: -40...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Termék adatok
Szélesség méret
110 mm
Hosszúság méret
200 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V
Védettség
IP40
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
86 mm