Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10R36M025 - Megszakító NSX100R, 200 kA 415 VAC, MicroLogic 6.2 E-M kioldóegység 25 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A megszakító lelke a MicroLogic 6.2 E-M elektronikus kioldóegység, amely átfogó motorvédelmi funkciókat kínál. Ez a kioldóegység LSIG védelmet biztosít, amely magában foglalja a túlterhelésvédelmet (L), rövididejű zárlati védelmet (S), pillanatnyi zárlati védelmet (I) és földzárlati védelmet (G). A 25 A-es névleges áramerősség 65 °C-on megfelelő védelmet nyújt a kritikus motoralkalmazásokhoz. A készülék kiválóan alkalmazható olyan helyzetekben, ahol a motor speciális védelmet igényel, például elhúzódó indítási idő, fázis-kiegyensúlyozatlanság, alulterhelés vagy megszorult forgórész esetén. A motorvédelmi osztályok (5, 10, 20, 30) rugalmas beállítási lehetőségeket biztosítanak különböző alkalmazási területekhez.
A ComPacT NSX100R megszakító rendkívüli megszakítóképességgel rendelkezik: 200 kA 220/240 V AC, 200 kA 380/415 V AC és 200 kA 440 V AC feszültségen. Ez a teljesítmény - amit az "R" jelölés is mutat a készülék nevében - kivételes védelmet biztosít a legigényesebb ipari alkalmazásokban is. A megszakító 690 V AC névleges üzemi feszültséggel és 800 V AC szigetelési feszültséggel rendelkezik, így rendkívül sokoldalúan használható. Az eszköz alkalmas leválasztásra az EN/IEC 60947-2 szabványnak megfelelően, és A kategóriás felhasználási kategóriába tartozik. A fix rögzítésű készülék előlapról történő csatlakoztatással szerelhető, mind vízszintes, mind függőleges pozícióban.
A megszakító fejlett kommunikációs és mérési képességekkel van felszerelve. LCD kijelzővel rendelkezik, amely energiamérő funkcióval bír, és számos adat kommunikálására képes, beleértve a maximum/minimum értékeket, teljesítményminőséget, fázisszekvenciát, pillanatnyi és igényelt értékeket, védelmi és riasztási beállításokat, valamint időbélyeges előzményeket és eseménytáblákat. A helyi jelzést egy villogó zöld LED (készenlét) és egy piros LED (95% Ith hőmérséklet figyelmeztetés) biztosítja. A berendezés ZSI (zóna-szelektív reteszelés) funkcióval is rendelkezik. A megszakító 105 mm széles, 161 mm magas és 86 mm mély, a nettó tömege 2,05 kg. A ComPacT NSX100R megszakító kiváló választás olyan mérnökök és kivitelezők számára, akik megbízható, magas teljesítményű motorvédelmet keresnek a legigényesebb ipari alkalmazásokhoz is.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10R36M025 -Megszakító NSX100R műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Készülék rövid neve: NSX100R
Termék vagy komponens típusa: Megszakító
Készülék alkalmazása: Motorvédelem
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Névleges áram [In]: 25 A 65 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Elektromos jellemzők
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra való alkalmasság: Igen, az EN/IEC 60947-2 szabványnak megfelelően
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség: 200 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz, 200 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz, 200 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz, 80 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz, 65 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz, 45 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz
Megszakítóképesség kód: R 200 kA 415 V AC
Kioldóegység jellemzők
Kioldóegység neve: MicroLogic 6.2 E-M
Kioldóegység technológia: Elektronikus
Kioldóegység védőfunkciói: LSIG
Kioldóegység névleges értéke: 25 A 65 °C-on
Motor kioldási osztály: 5, 10, 20, 30
Kiegészítő jellemzők
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 8 kV
Névleges üzemi zárlati megszakítóképesség [Ics]: 200 kA 220/240 V AC 50/60 Hz, 200 kA 380/415 V AC 50/60 Hz, 200 kA 440 V AC 50/60 Hz, 80 kA 500 V AC 50/60 Hz, 65 kA 525 V AC 50/60 Hz, 45 kA 660/690 V AC 50/60 Hz
Mechanikai élettartam: 20000 ciklus
Elektromos élettartam: 20000 ciklus 440 V In/2, 10000 ciklus 440 V In, 10000 ciklus 690 V In/2, 5000 ciklus 690 V In
Teljesítmény-disszipáció pólusonként: 1,3 W
Fizikai jellemzők
Rögzítés módja: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, Síkban a hátoldalon
Felső csatlakozás: Elölről
Alsó csatlakozás: Elölről
Csatlakozási osztás: 35 mm
Szélesség: 105 mm
Magasság: 161 mm
Mélység: 86 mm
Környezeti paraméterek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség-kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezési fokozat: 3, az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Környezeti hőmérséklet üzemelés során: -25...70 °C
Környezeti hőmérséklet tárolás során: -40...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m minősítési veszteség nélkül, 2000 m...5000 m minősítési veszteséggel
Termék adatok
Szélesség méret
110 mm
Hosszúság méret
200 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V
Védettség
IP40
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
86 mm