Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10N6TM100 - Megszakító NSX100N, 50 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 100 A, 4P3d
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A megszakító névleges árama 100 A 40°C környezeti hőmérsékleten, és széles üzemi feszültségtartományban használható, egészen 690 V AC-ig 50/60 Hz hálózati frekvencián. Kiemelkedő szakítóképességgel rendelkezik: 415 V-on 50 kA, ami az N kategóriába sorolja. Alacsonyabb feszültségszinteken még magasabb szakítóképességet kínál: 220/240 V AC esetén 90 kA, míg magasabb, 660/690 V AC feszültségen is megbízható védelmet nyújt 10 kA szakítóképességgel. A megszakító megfelel mind az IEC 60947-2, mind az UL 60947-4-1 szabványoknak, így nemzetközi alkalmazásokban is megbízhatóan használható.
A ComPacT NSX100N TM-D kioldóegysége termikus-mágneses technológiát alkalmaz, amely LI védelmi funkciókat biztosít: L (thermal) a túlterhelés elleni védelemre és I (magnetic) a rövidzárlat elleni védelemre. A túlterhelésvédelem beállítási tartománya 0,7-1 x In, ami 70-100 A között állítható. A hosszú késleltetésű védelem (tr) fix, 1,5 x In esetén 120-400 másodperc közötti, 6 x Ir esetén pedig 15 másodperc késleltetési idővel. A pillanatmágneses védelem szintén fix, 800 A értékkel. A termék nem rendelkezik földzárlat-védelemmel, és a nullavezető védelme nincs (3D konfiguráció).
A megszakító kompakt méretekkel rendelkezik: szélessége 140 mm, magassága 161 mm, mélysége 86 mm. Beépítése rugalmas, vízszintes és függőleges helyzetben egyaránt szerelhető, hátlapra rögzíthető. Mind a felső, mind az alsó csatlakozás elöl található, 35 mm-es csatlakozási osztással. A mechanikai tartósság kiemelkedő, 50 000 ciklust garantál, míg az elektromos élettartam a terheléstől és feszültségtől függően 10 000 - 50 000 ciklus között változik. Pólusonkénti teljesítményvesztesége 8,8 W.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10N6TM100 műszaki adatok
Általános jellemzők
Eszköz rövid neve: NSX100N
Termék vagy alkatrész típusa: Megszakító
Eszköz alkalmazása: Elosztás
Műszaki paraméterek
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 3D
Nullavezető pozíció: Bal
Névleges áram: 100 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra alkalmas: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Szakítóképesség
Szakítóképesség kód: N 50 kA 415 V AC
Megszakítóképesség:
90 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz - IEC 60947-2
50 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz - IEC 60947-2
50 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz - IEC 60947-2
36 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz - IEC 60947-2
35 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz - IEC 60947-2
10 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz - IEC 60947-2
85 kA Icu 240 V AC 50/60 Hz - UL 60947-4-1
50 kA Icu 480 V AC 50/60 Hz - UL 60947-4-1
10 kA Icu 600 V AC 50/60 Hz - UL 60947-4-1
Kioldóegység
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológiája: Termikus-mágneses
Kioldóegység védelmi funkciói: LI
Vezérlés típusa: Kapcsolókar
Megszakító szerelési mód: Rögzített
Névleges szigetelési feszültség: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság: 8 kV
Mechanikai élettartam: 50000 ciklus
Elektromos élettartam: 50000 ciklus 440 V In/2
30000 ciklus 440 V In
20000 ciklus 690 V In/2
10000 ciklus 690 V In
Teljesítményveszteség pólusonként: 8,8 W
Felszerelési és méretadatok
Szerelési felület: Hátlap
Szerelési helyzet: Vízszintes és függőleges
Felső csatlakozás: Elöl
Alsó csatlakozás: Elöl
Csatlakozási osztás: 35 mm
Szélesség: 140 mm
Magasság: 161 mm
Mélység: 86 mm
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Áramütés elleni védelmi osztály: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3, megfelel az IEC 60664-1 szabványnak
IP védettségi fokozat: IP40, megfelel az IEC 60529 szabványnak
IK védettségi fokozat: IK07, megfelel az IEC 62262 szabványnak
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25…70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50…85 °C
Relatív páratartalom: 0…95 %
Üzemeltetési magasság: 0...2000 m teljesítménycsökkenés nélkül
2000 m...5000 m teljesítménycsökkentéssel
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V