Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10M1TM040 - Megszakító NSX100M AC/DC, 40 kA 240 VAC, TMD kioldóegység 40 A, 1P1d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
NSX100M 40A 1P 85KA DC megszakító C10M1TM040 Schneider
A ComPacT NSX 100M egy komplett 1 pólusú fix megszakító, amelyet a hely és a megszakítóképesség optimalizálására terveztek. Optimális választás minden szabványos és speciális alkalmazáshoz. A megszakítási kapacitás (Icu) 40 kA effektív 240 VAC 50/60 Hz mellett. Az üzemi feszültség 277VAC 50/60Hz. Ez a termék 40A névleges hőmágneses kioldó egységet (TMD) tartalmaz. A TMD kioldóegység rögzített termikus túlterhelés elleni védelmet és rögzített mágneses védelmet biztosít. Mérete 161 mm x 35 mm x 86 mm (Ma x Szé x Mé). Megfelel a nemzetközi szabványoknak (EN/IEC 60947), a CCC, az EAC és a tengeri előírásoknak.
Termék adatok
Szélesség méret
129 mm
Hosszúság méret
173 mm
Magasság méret
40,9999999999999 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
277 - 277 V