Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10H3MA100 - Megszakító NSX100H, 70 kA 415 VAC, MA kioldóegység 100 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX sorozatú C10H3MA100 típusú megszakító egy professzionális áramköri védelmi eszköz, amely kiemelkedő teljesítményt nyújt az ipari és kereskedelmi alkalmazásokban. Ez a 3-pólusú (3P) NSX100H kompakt megszakító különösen motoros alkalmazások védelmére lett tervezve, 100 amperes névleges áramerősséggel és magas, 70 kA zárlati megszakítóképességgel 415 VAC feszültség mellett.
A termék rendkívül rugalmas felhasználhatóságot biztosít a különböző működési környezetekben. Névleges üzemi feszültsége 690 V AC 50/60 Hz, míg szigetelési feszültsége 800 V AC. A megszakító impuls feszültségállósága 8 kV, ami megfelelő védelmet nyújt a hálózati túlfeszültségekkel szemben. A készülék védettségi fokozata IP40, amely megfelelő védelmet biztosít por és érintés ellen. Ezen kívül IK07 besorolással is rendelkezik a mechanikai behatásokkal szemben. A C10H3MA100 megszakító -25...70 °C közötti környezeti hőmérsékleten képes üzemelni, és akár 2000 méter tengerszint feletti magasságig használható teljesítménycsökkenés nélkül.
A ComPacT NSX100H megszakító különlegességét a mágneses kioldóegysége (MA) adja, amely kifejezetten a rövidzárlati védelemre fókuszál. A kioldóegység jellemzője, hogy az áramerősség 6-14-szeres névleges értéke esetén aktiválódik, így 9 különböző beállítást tesz lehetővé a pontos védelem érdekében. A megszakító mechanikai élettartama 50000 kapcsolási ciklus, míg elektromos élettartama a terheléstől függően 10000-50000 ciklus között változhat. A termék rendelkezik leválasztási funkcióval is az EN/IEC 60947-2 szabványnak megfelelően, tehát teljes feszültségmentesítésre is alkalmas. A pólusonkénti teljesítményveszteség mindössze 5,2 W, ami energia-hatékony működést biztosít.
A C10H3MA100 megszakító kompakt méretekkel rendelkezik (105 mm szélesség, 161 mm magasság, 86 mm mélység), így könnyen beilleszthető különböző kapcsolószekrényekbe. A megszakító többféle pozícióban szerelhető: vízszintesen, függőlegesen vagy hátlapra rögzítve. A csatlakoztatás mind felül, mind alul az előlapi részen történik, 35 mm-es csatlakozási távolsággal. A termék megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak, és Class II besorolású érintésvédelmi osztállyal rendelkezik az előlapján. A C10H3MA100 megszakító 5 slottal rendelkezik, ami lehetővé teszi különböző kiegészítők használatát a még sokoldalúbb alkalmazás érdekében. Ez a professzionális megszakító ideális választás motoros alkalmazások, ipari berendezések és kritikus áramkörök megbízható védelmére, ahol a magas zárlati megszakítóképesség és a precíz védelem elengedhetetlen.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10H3MA100 -Megszakító NSX100H, 70 kA 415 VAC, MA kioldóegység 100 A, 3P3d műszaki adatok
Termék főbb jellemzői
Gyártó: Schneider Electric
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Készülék rövid neve: NSX100H
Termék vagy komponens típus: Megszakító
Készülék alkalmazása: Motor védelem
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Villamos jellemzők
Névleges áram [In]: 100 A 65 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra való alkalmasság: Igen, az EN/IEC 60947-2 szabványnak megfelelően
Felhasználási kategória: A kategória
Zárlati megszakítóképesség
100 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően
70 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően
65 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően
50 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően
35 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően
10 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz-en az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően
85 kA Icu 240 V AC 50/60 Hz-en az UL 60947-4-1 szabványnak megfelelően
65 kA Icu 480 V AC 50/60 Hz-en az UL 60947-4-1 szabványnak megfelelően
10 kA Icu 600 V AC 50/60 Hz-en az UL 60947-4-1 szabványnak megfelelően
Kioldóegység adatai
Kioldóegység neve: MA
Kioldóegység technológia: Mágneses
Kioldóegység védelmi funkciók: I (rövidzárlat)
Védelmi típus: I: rövidzárlat-védelem (mágneses)
Kioldóegység névleges értéke: 100 A 65 °C-on
Rövid idejű védelem kioldási beállítás típusa: Isd - Állítható 9 beállítás
Rövid idejű védelem kioldási beállítási tartomány [Isd]: 6...14 x In
Pillanatnyi védelem kioldási beállítás típusa: Ii - Állítható 9 beállítás
Pillanatnyi védelem kioldási beállítási tartomány [Ii]: 6...14 x In
Földzárlat-védelem: Nélkül
Működtetés és beszerelés
Vezérlés típusa: Billenőkar
Megszakító szerelési mód: Rögzített
Rögzítőfelület: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, Laposan a hátra
Felső csatlakozás: Elölről
Alsó csatlakozás: Elölről
Csatlakozási távolság: 35 mm
Slotok száma: 5 slot
Méret és súly
Szélesség (W): 105 mm
Magasság (H): 161 mm
Mélység (D): 86 mm
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fokozat: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Működési környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Tartósság
Mechanikai élettartam: 50000 ciklus
Elektromos élettartam: 50000 ciklus 440 V In/2-nél, 30000 ciklus 440 V In-nél, 20000 ciklus 690 V In/2-nél, 10000 ciklus 690 V In-nél
Teljesítmény disszipáció pólusonként: 5,2 W
Termék adatok
Szélesség méret
115,999999999999 mm
Hosszúság méret
196 mm
Magasság méret
144 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V
Védettség
IP40
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
86 mm