Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10F6TM040 - Megszakító NSX100F, 36 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 40 A, 4P3d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A ComPacT NSX sorozat F típusú megszakítója 36 kA megszakítóképességgel rendelkezik 415 VAC feszültségen, ami kiváló védelmet biztosít a komolyabb zárlati áramokkal szemben is. A készülék TMD (thermal-magnetic) hőmágneses kioldóegységgel van felszerelve, amely kombinált túlterhelés (L) és zárlat elleni védelmet (I) biztosít. A névleges áram értéke 40 A 40 °C környezeti hőmérsékleten, ami ideálissá teszi közepes terhelésű áramkörök védelmére.
A megszakító műszaki paraméterei lenyűgözőek: névleges üzemi feszültség 690 V AC 50/60 Hz, névleges szigetelési feszültség 800 V AC, és 8 kV lökőfeszültség-állóság. A készülék leválasztásra is alkalmas az EN/IEC 60947-2 szabvány szerint. A megszakító zárlati megszakítóképessége különböző feszültségszinteken változik: 85 kA 220/240 V AC-nál, 36 kA 380/415 V AC-nál, 35 kA 440 V AC-nál, 25 kA 500 V AC-nál, 22 kA 525 V AC-nál és 8 kA 660/690 V AC-nál. Az UL 60947-4-1 szabvány szerint is rendelkezik tanúsított értékekkel: 85 kA 240 V AC-nál, 25 kA 480 V AC-nál és 10 kA 600 V AC-nál. A szolgálati zárlati megszakítóképesség (Ics) szintén kimagasló értékeket mutat a különböző feszültségszinteken.
A megszakító hosszúidejű védelmi beállítása (Ir) állítható, 0,7...1 x In tartományban, míg a késleltetési idő (tr) rögzített, és 120–400 s közötti 1,5 x In terhelésnél, illetve 15 s 6 x Ir terhelésnél. A pillanatnyi zárlati kioldás (Ii) értéke rögzített 500 A-nél. A termék nem tartalmaz földzárlat-védelmet. A mechanikai élettartam 50000 kapcsolási ciklus, míg az elektromos élettartam a terheléstől és feszültségszinttől függően 10000-50000 ciklus között változik. Az egy pólusra eső teljesítményveszteség 5,47 W.
A készülék szerelési támogatása hátlapra történő rögzítés, a szerelési helyzet lehet vízszintes, függőleges vagy a hátlapra fektetve. Mind a felső, mind az alsó csatlakozás előlapi kialakítású, 35 mm-es csatlakozási osztással. A megszakító méretei: szélesség 140 mm, magasság 161 mm, mélység 86 mm. A megszakító IP40 védettséggel rendelkezik az IEC 60529 szerint, valamint IK07 ütésállósággal az IEC 62262 szerint. Az üzemi hőmérséklet-tartomány -25...70 °C, a tárolási hőmérséklet-tartomány -50...85 °C. A relatív páratartalom 0...95% lehet, és a tengerszint feletti magasság 0...2000 m között nem igényel teljesítménycsökkentést, míg 2000...5000 m között derating szükséges.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10F6TM040 - Megszakító NSX100F, 36 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 40 A, 4P3d műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Készülék rövid neve: NSX100F
Termék vagy komponens típus: Megszakító
Készülék alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 3D
Semleges vezető pozíciója: Bal
Névleges áram: 40 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra alkalmas: Igen, EN/IEC 60947-2 szabvány szerint
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség (IEC 60947-2):
85 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz
36 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz
35 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz
25 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz
22 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz
8 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz
Megszakítóképesség (UL 60947-4-1):
85 kA Icu 240 V AC 50/60 Hz
25 kA Icu 480 V AC 50/60 Hz
10 kA Icu 600 V AC 50/60 Hz
Megszakítóképesség kód: F 36 kA 415 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológia: Hőmágneses
Kioldóegység védelmi funkciók: LI
Vezérlés típusa: Kapcsolókar
Megszakító rögzítési mód: Rögzített
Védelem típusa:
L: túlterhelés védelem (hőmágneses)
I: zárlat védelem (mágneskapcsoló)
Kioldóegység névleges árama: 40 A 40 °C-on
Hosszúidejű kioldási beállítás típusa Ir: Állítható
Hosszúidejű védelem kioldási tartománya: 0,7...1 x In
Hosszúidejű védelem késleltetés beállítás: Rögzített
Hosszúidejű késleltetés beállítási tartomány: 120...400 s 1,5 x In értéknél, 15 s 6 x Ir értéknél
Semleges védelem beállítás: Nincs védelem (3D)
Pillanatnyi védelem kioldási beállítás típusa Ii: Rögzített
Pillanatnyi védelem kioldási beállítási tartomány: 500 A
Földzárlat védelem: Nincs
Mechanikai jellemzők
Mechanikai élettartam: 50000 ciklus
Elektromos élettartam:
50000 ciklus 440 V In/2
30000 ciklus 440 V In
20000 ciklus 690 V In/2
10000 ciklus 690 V In
Teljesítmény disszipáció pólusonként: 5,47 W
Szerelési felület: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, Hátlapon fekve
Felső csatlakozás: Elöl
Alsó csatlakozás: Elöl
Csatlakozási osztás: 35 mm
Méret (szélesség): 140 mm
Méret (magasság): 161 mm
Méret (mélység): 86 mm
Környezeti adatok
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Elektromos érintésvédelmi osztály: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK ütésállóság: IK07 az IEC 62262 szerint
Környezeti hőmérséklet működés közben: -25...70 °C
Környezeti hőmérséklet tároláskor: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m terheléscsökkentés nélkül, 2000 m...5000 m terheléscsökkentéssel
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V