Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10F47E040 - Megszakító NSX100F, 36 kA 415 VAC, MicroLogic 7.2 E Vigi kioldóegység 40 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A C10F47E040 cikkszámú megszakító 40 amperes névleges árammal rendelkezik 40°C környezeti hőmérsékleten, és 440 V AC 50/60 Hz névleges üzemi feszültséggel működik. Különleges tulajdonsága a MicroLogic 7.2 E típusú kioldóegység, amely az LSIR védelmi funkciókat biztosítja: túlterhelésvédelem (L), rövid késleltetésű zárlati védelem (S), pillanatnyi zárlati védelem (I) és földzárlati védelem (R). A megszakító szakaszolásra is alkalmas az EN/IEC 60947-2 szabvány szerint, és A felhasználási kategóriába tartozik. Kiemelkedő kapcsolási képességei között szerepel a 36 kA-es megszakítóképesség 380/415 V AC feszültségen, valamint 85 kA 220/240 V AC feszültségen. A készülék telepítési módja fix, kezelése billenőkaros működtetéssel történik.
A MicroLogic 7.2 E elektronikus kioldó különleges jellemzője az állítható földzárlat-érzékenység, amely 30 mA-től 5 A-ig tartományban választható, valamint az állítható késleltetés 0 ms-től 1 s-ig. A kioldó hosszú késleltetésű védelme (túlterhelés) 18-40 A között 9 különböző beállítási értékre állítható. A megszakító kijelzővel rendelkezik, amely többek között megjeleníti az energiamérési adatokat, valamint különböző LED-ek jelzik az üzemállapotot. A készülék adatkommunikációs képességekkel is rendelkezik, ami lehetővé teszi az időbélyeggel ellátott események és hibanaplók tárolását, karbantartási jelzések megjelenítését, pillanatnyi és igény szerinti értékek megjelenítését, valamint energiamérést és teljesítménymérést. Ez különösen hasznos a modern épületautomatizálási és energiamenedzsment rendszerekhez történő csatlakoztatás esetén.
A ComPacT NSX100F megszakító méretei kompaktak: szélessége 140 mm, magassága 161 mm, mélysége 86 mm. IP40-es védettséggel rendelkezik az IEC 60529 szerint, valamint IK07 ütésállósággal az IEC 62262 szerint. Működési hőmérséklet-tartománya -25°C és +70°C között van, tárolási hőmérséklete -40°C és +85°C közötti lehet, és akár 5000 méteres tengerszint feletti magasságig is használható (2000 méter felett teljesítménycsökkentéssel). A Schneider Electric ComPacT NSX100F földzárlat megszakító különösen ajánlott olyan ipari és kereskedelmi létesítményekhez, ahol fontos az élet- és vagyonvédelem, valamint a magas szintű diagnosztikai és kommunikációs képesség.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10F47E040 -Megszakító NSX100F, 36 kA 415 VAC, MicroLogic 7.2 E Vigi kioldóegység 40 A, 4P4d műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: ComPacT NSX
Terméknév: ComPacT NSX
Készülék rövid neve: NSX100F
Termék vagy összetevő típusa: Földzárlat megszakító
Készülék alkalmazása: Elosztás
Pólusok: 4P
Védett pólusok: 4D, 3D + OSN, 3D + N/2, 3D
Nulla pozíció: Bal
Villamos jellemzők
Névleges áram [In]: 40 A (40 °C-on)
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 440 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szakaszolásra alkalmas: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2-nek
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
85 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
36 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
35 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
25 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
22 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
8 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
85 kA Icu 240 V AC 50/60 Hz az UL 60947-4-1 szerint
25 kA Icu 480 V AC 50/60 Hz az UL 60947-4-1 szerint
10 kA Icu 600 V AC 50/60 Hz az UL 60947-4-1 szerint
Megszakítóképesség kód: F 36 kA 415 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: MicroLogic 7.2 E
Kioldóegység technológia: Elektronikus
Földzárlatvédelem: Beépített
Földzárlatvédelmi osztály: A osztály
Földzárlatvédelmi érzékenység beállítási tartománya [IΔn]: 30 mA, 100 mA, 300 mA, 500 mA, 1 A, 3 A, 5 A
Működési mód: KI az IΔn forgókapcsoló használatával
Maradékáram-késleltetés beállítási típusa: Állítható
Maradékáram-késleltetés beállítási tartománya [Δt]: 0 ms, 60 ms, 150 ms, 500 ms, 1 s
Mechanikai jellemzők
Működtetés típusa: Billenőkar
Megszakító rögzítési módja: Fix
Mechanikai élettartam: 50000 ciklus
Elektromos élettartam: 50000 ciklus 440 V In/2-nél, 30000 ciklus 440 V In-nél, 20000 ciklus 690 V In/2-nél, 10000 ciklus 690 V In-nél
Teljesítményveszteség pólusonként: 5,8 W N, 5,8 W L1 és L3, 4,9 W L2
Szerelési alap: Hátlap
Szerelési pozíció: Vízszintes és függőleges, Hátlapi síkban
Felső csatlakozás: Elülső
Alsó csatlakozás: Elülső
Csatlakozási távolság: 35 mm
Jelzések és kommunikáció
Kijelző típusa: LCD kijelző
Mérési típus: Energiamérő
Fizikai jellemzők
Szélesség (Sz): 140 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (Mé): 86 mm
Környezeti paraméterek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: IV
Villamos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezési fokozat: 3, megfelel az IEC 60664-1-nek
IP védettségi fokozat: IP40, megfelel az IEC 60529-nek
IK védettségi fokozat: IK07, megfelel az IEC 62262-nek
Környezeti levegőhőmérséklet üzemelés közben: -25...70 °C
Környezeti levegőhőmérséklet tároláskor: -40...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95%
Üzemi magasság: 0...2000 m teljesítménycsökkentés nélkül, 2000 m...5000 m teljesítménycsökkentéssel
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
440 - 440 V