Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10F3MA100 - Megszakító NSX100F, 36 kA 415 VAC, MA kioldóegység 100 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX100F típusú megszakító egy korszerű, nagy teljesítményű védelmi berendezés, amely különösen motoros alkalmazásokban nyújt kiváló védelmet. Ez a C10F3MA100 cikkszámú kompakt megszakító 36 kA megszakítóképességgel rendelkezik 415 VAC feszültségen, ami kiváló védelmet biztosít akár ipari környezetben is, ahol a zárlati áramok jelentősek lehetnek.
A ComPacT NSX sorozat ezen tagja 3 pólusú kialakítással rendelkezik, mindhárom pólus védett. A megszakító névleges árama 100 A 65°C-on, amely megbízható működést tesz lehetővé magasabb környezeti hőmérsékleten is. A készülék működési feszültsége 690 V AC 50/60 Hz, így széles körben alkalmazható különböző ipari rendszerekben. A megszakító megfelel az EN/IEC 60947-2 szabvány előírásainak, és alkalmas leválasztóként való használatra is, ami növeli a berendezés sokoldalúságát.
A ComPacT NSX100F kimagasló megszakítóképességgel büszkélkedhet: 85 kA 220/240 V AC-nél, 36 kA 380/415 V AC-nél, 35 kA 440 V AC-nél, 25 kA 500 V AC-nél, 22 kA 525 V AC-nél és 8 kA 660/690 V AC-nél, az IEC 60947-2 szabványnak megfelelően. Emellett UL 60947-4-1 szerint 85 kA 240 V AC-nél, 25 kA 480 V AC-nél és 10 kA 600 V AC-nél. A megszakító F megszakítóképességi kóddal rendelkezik (36 kA 415 V AC). Az MA típusú kioldóegység mágneses védelmet biztosít rövidzárlat ellen, ami különösen motorvédelmi alkalmazásokban előnyös. A védelmi funkció beállítása 9 fokozatban állítható, a kioldási tartomány 6-14 × In között változtatható.
A Schneider Electric ComPacT NSX100F műszaki paraméterei között szerepel a 800 V AC szigetelési feszültség, 8 kV lökőfeszültség-állóság, 50000 ciklusos mechanikai élettartam, valamint elektromos élettartam, amely 50000 ciklus 440 V In/2-nél, 30000 ciklus 440 V In-nél, 20000 ciklus 690 V In/2-nél és 10000 ciklus 690 V In-nél. A megszakító pólusonkénti teljesítményvesztesége 5,2 W. A készülék hátlapra szerelhető, vízszintes és függőleges helyzetben egyaránt, a csatlakozások elöl találhatók. A csatlakozási osztás 35 mm. A kompakt méretekkel rendelkező megszakító szélessége 105 mm, magassága 161 mm, mélysége 86 mm, így könnyen beépíthető különböző kapcsolószekrényekbe.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10F3MA100 - Megszakító NSX100F, 36 kA 415 VAC, MA kioldóegység 100 A, 3P3d műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Termék neve: ComPacT NSX
Készülék rövid neve: NSX100F
Termék vagy komponens típusa: Megszakító
Készülék alkalmazása: Motor védelem
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Villamos jellemzők
Névleges áram [In]: 100 A 65 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelési alkalmasság: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
Megszakítóképesség:
85 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
36 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
35 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
25 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
22 kA Icu 525 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
8 kA Icu 660/690 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2)
85 kA Icu 240 V AC 50/60 Hz (UL 60947-4-1)
25 kA Icu 480 V AC 50/60 Hz (UL 60947-4-1)
10 kA Icu 600 V AC 50/60 Hz (UL 60947-4-1)
Megszakítóképességi kód: F 36 kA 415 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: MA
Kioldóegység technológiája: Mágneses
Kioldóegység védelmi funkciói: I
Kioldóegység névleges árama: 100 A 65 °C-on
Védelmi típus: I: rövidzárlat elleni védelemhez (mágneses)
Rövidzárlat elleni védelem beállítás típusa Isd: Állítható 9 beállítás
Rövidzárlat elleni védelem beállítási tartománya [Isd]: 6...14 × In
Pillanatnyi védelem beállítás típusa Ii: Állítható 9 beállítás
Pillanatnyi védelem beállítási tartománya [Ii]: 6...14 × In
Földzárlat elleni védelem: Nélküle
Vezérlés és telepítés
Vezérlés típusa: Váltókapcsoló
Megszakító szerelési mód: Fix
Szerelési tartó: Hátlap
Szerelési helyzet: Vízszintes és függőleges, Hátlapra szerelve
Felső csatlakozás: Elöl
Alsó csatlakozás: Elöl
Csatlakozási osztás: 35 mm
Mechanikai jellemzők
Slotok száma: 5 slot
Szélesség (Sz): 105 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (M): 86 mm
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fokozat: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK ütésállósági fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m terheléscsökkentés nélkül, 2000 m...5000 m terheléscsökkentéssel
Tartósság
Mechanikai élettartam: 50000 ciklus
Villamos élettartam:
50000 ciklus 440 V In/2
30000 ciklus 440 V In
20000 ciklus 690 V In/2
10000 ciklus 690 V In
Teljesítményveszteség pólusonként: 5,2 W
Termék adatok
Szélesség méret
113 mm
Hosszúság méret
193,999999999999 mm
Magasság méret
142 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V
Védettség
IP40
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
86 mm