Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10F2TM080 - Megszakító NSX100F AC/DC, 18 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 80 A, 2P2d
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
NSX100F 80A 2P 36KA DC megszakító C10F2TM080 Schneider
A ComPacT NSX 100F egy komplett 2 pólusú fix megszakító, amelyet a hely és a megszakítóképesség optimalizálására terveztek. Optimális választás minden szabványos és speciális alkalmazáshoz. A megszakítási kapacitás (Icu) 36 kA effektív 415 VAC 50/60 Hz mellett. Az üzemi feszültség 690VAC 50/60Hz. Ez a termék 80A névleges hőmágneses kioldó egységet (TMD) tartalmaz. A TMD kioldóegység állítható termikus túlterhelés elleni védelmet és rögzített mágneses védelmet biztosít. Ez a 2 pólusú változat (105 mm x 161 mm x 86 mm) számos opcionális funkcióval és kiegészítővel rendelkezik. Megfelel a nemzetközi szabványoknak (IEC 60947), a CCC, az EAC és a tengeri előírásoknak. A ComPacT NSX100F a Schneider Electric EcoStruxure Power architektúrájának része.
Termék adatok
Szélesség méret
130 mm
Hosszúság méret
176 mm
Magasság méret
79 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V