Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10B4TM063 - Megszakító NSX100B, 25 kA 415 VAC, TMD kioldóegység 63 A, 4P4d
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Ez a 4-pólusú megszakító (4P) teljes védelmet nyújt a nullavezető számára is (4D konfiguráció), ahol a nullavezető bal oldalon helyezkedik el. 63 A névleges áramerősséggel rendelkezik 40 °C környezeti hőmérsékleten, és akár 690 V AC 50/60 Hz üzemi feszültségig alkalmazható. Szakítóképessége kiemelkedő: 25 kA 415 V AC feszültségen, de ennél alacsonyabb és magasabb feszültségeken is jelentős megszakítóképességgel bír (40 kA 220/240 V AC-n, 20 kA 440 V AC-n, valamint 15 kA 500 V AC-n). A megszakító rendelkezik EN/IEC 60947-2 szerinti leválasztó funkcióval is, ami növeli a telepítés biztonságát és kényelmes karbantartást tesz lehetővé.
A C10B4TM063 termékhez tartozó TM-D kioldóegység termikus-mágneses technológiával működik, amely két fő védelmi funkciót biztosít: túlterhelés elleni védelmet (L) és rövidzárlat elleni védelmet (I). A hosszú késleltetésű kioldás (termikus védelem) beállítási tartománya 0,7...1 x In, míg a pillanatnyi kioldás (mágneses védelem) fix 500 A értékre van állítva. A termék további műszaki adatai között szerepel a 800 V AC szigetelési feszültség, 8 kV lökőfeszültség-állóság, magas mechanikai és villamos tartósság (50000 ciklus), valamint IP40 védettségi szint. A megszakító 5 slottal rendelkezik kiegészítők számára, méretei pedig 140 x 161 x 86 mm. Működési hőmérséklet-tartománya széles: -25...70 °C, és 2000 m tengerszint feletti magasságig használható teljesítménycsökkenés nélkül.
A megszakító többféle szerelési helyzetben rögzíthető (vízszintesen vagy függőlegesen, valamint hátlapra szerelve), a csatlakozások elöl találhatók mind a felső, mind az alsó oldalon, 35 mm-es csatlakozási osztással. A termék kiválóan alkalmas elosztási alkalmazásokhoz, ahol fontos a megbízható működés és a magas megszakítóképesség. A C10B4TM063 kismegszakító különösen ajánlott olyan helyeken, ahol fontos a nullavezető teljes védelme, például érzékeny elektronikai berendezéseket tartalmazó rendszerekben, vagy ahol szabványok és előírások megkövetelik a teljes 4-pólusú védelmet.
ComPacT NSX100B, 25kA/415VAC, 4 poles 4D (neutral fully protected), TMD trip unit 63A műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Készülék rövid neve: NSX100B
Termék vagy alkatrész típusa: Megszakító
Alkalmazás: Elosztás
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D
Nullavezető helye: Bal
Névleges áramerősség [In]: 63 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leválasztásra alkalmas: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakító képesség
Megszakító képesség: 40 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
25 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
20 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
15 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
Megszakítóképesség kódja: B 25 kA 415 V AC
Kioldóegység jellemzői
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológiája: Termikus-mágneses
Kioldóegység védelmi funkciói: LI
Védelmi típus: L: túlterhelés védelem (termikus)
I: rövidzárlat védelem (mágneses)
Kioldóegység névleges árama: 63 A 40 °C-on
Hosszú késleltetésű kioldás beállítás típusa (termikus védelem): Állítható
Hosszú késleltetésű védelem kioldási beállítási tartomány: 0,7...1 x In
Hosszú késleltetésű védelem késleltetés beállítás típusa: Rögzített
Nullavezető védelem beállítása: 1 x Ir (4D)
Pillanatnyi védelem kioldási beállítás típusa: Rögzített
Pillanatnyi védelem kioldási beállítási tartomány: 500 A
Földzárlat védelem: Nélkül
Kiegészítő adatok
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 8 kV
Névleges üzemi megszakítási képesség [Ics]: 40 kA 220/240 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
25 kA 380/415 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
20 kA 440 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
7 kA 500 V AC 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint
Mechanikai tartósság: 50000 ciklus
Elektromos tartósság: 50000 ciklus 440 V In/2 esetén
30000 ciklus 440 V In esetén
20000 ciklus 690 V In/2 esetén
10000 ciklus 690 V In esetén
Teljesítmény disszipáció pólusonként: 8,61 W
Rögzítési támasz: Hátlap
Szerelési helyzet: Vízszintes és függőleges, Hátlapra fektetve
Felső csatlakozás: Elülső
Alsó csatlakozás: Elülső
Csatlakozási osztás: 35 mm
Slotok száma: 5 slot
Szélesség (Sz): 140 mm
Magasság (M): 161 mm
Mélység (M): 86 mm
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültségi kategória: III
Elektromos áramütés elleni védelmi osztály: II. osztály az előlapon
Szennyezési fokozat: 3, megfelel az IEC 60664-1 szabványnak
IP védelmi fokozat: IP40, megfelel az IEC 60529 szabványnak
IK ütésállósági fokozat: IK07, megfelel az IEC 62262 szabványnak
Működési környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m teljesítménycsökkentés nélkül
2000...5000 m teljesítménycsökkentéssel
Termék adatok
Szélesség méret
153 mm
Hosszúság méret
193,999999999999 mm
Magasság méret
142 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V