Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10B47E040 - Megszakító NSX100B, 25 kA 415 VAC, MicroLogic 7.2 E Vigi kioldóegység 40 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A ComPacT NSX100B megszakító MicroLogic 7.2 E Vigi kioldóegységgel rendelkezik, amely elektronikus védelmet biztosít 40 A névleges áramerősséggel, 40 °C környezeti hőmérsékleten. A beépített LSIR védelmi funkciók (túlterhelés elleni hosszú késleltetésű védelem, rövid késleltetésű zárlat védelem, pillanatnyi zárlat védelem és földzárlat védelem) átfogó biztonságot nyújtanak az elektromos rendszerek számára. A megszakító megszakítóképessége 25 kA 415 V AC hálózaton, de akár 40 kA megszakítóképességet is biztosít 220/240 V AC esetén. A névleges üzemi feszültség 440 V AC 50/60 Hz, amely széles alkalmazási területet tesz lehetővé.
A készülék számos fejlett funkcióval rendelkezik, beleértve az LCD kijelzőt és az energia mérőt, amelyek segítségével nyomon követhetők az aktuális és kívánt értékek, valamint a készülék állapota. A kioldóegység beállítási lehetőségei rendkívül rugalmasak: a hosszú késleltetésű védelem 18-40 A tartományban, a rövid késleltetésű zárlat védelem 1,5-10 × Ir tartományban, míg a pillanatnyi zárlat védelem 1,5-15 × In tartományban állítható. A földzárlat védelem érzékenysége 30 mA-től 5 A-ig, időkésleltetése pedig 0 ms-től 1 s-ig konfigurálható. A készülék A osztályú földzárlat védelemmel rendelkezik, és a LED-es jelzőfények (zöld villogó LED a működésre kész állapotra, piros LED a 105%-os túlterhelésre és narancssárga LED a 90%-os túlterhelésre) azonnali vizuális visszajelzést adnak az állapotról.
A Schneider Electric ComPacT NSX100B megszakító 50000 mechanikus és 50000 elektromos működési ciklusra tesztelt 440 V In/2 terhelésnél, ami kiváló tartósságot biztosít. A méretei kompaktak: 140 mm széles, 161 mm magas és 86 mm mély, 2,4 kg nettó súllyal. A készülék IP40 védettséggel rendelkezik az IEC 60529 szabvány szerint, és széles üzemi hőmérséklet-tartományban (-25...70 °C) használható. Telepítése többféle pozícióban lehetséges: vízszintesen, függőlegesen vagy hátlapra szerelve. A csatlakozási lehetőségek rugalmasak, mind a felső, mind az alsó csatlakozás elölről történik, 35 mm-es csatlakozási osztással.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10B47E040 - Megszakító NSX100B, 25 kA 415 VAC, MicroLogic 7.2 E Vigi kioldóegység 40 A, 4P4d műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Készülék rövid neve: NSX100B
Termék vagy komponens típusa: Földzárlat védelmű megszakító
Készülék alkalmazása: Elosztás
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D, 3D + OSN, 3D + N/2, 3D
Nulla vezető pozíciója: Bal
Névleges áram: 40 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 440 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szigetelésre alkalmas: Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak
Felhasználási kategória: A kategória
Megszakítóképesség
40 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
25 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
20 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
15 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
Megszakítóképesség kód: B 25 kA 415 V AC
Kioldóegység
Kioldóegység neve: MicroLogic 7.2 E
Kioldóegység technológiája: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciói: LSIR
Működtetés típusa: Kapcsolókar
Megszakító rögzítési módja: Fix
Technikai részletek
Névleges szigetelési feszültség: 500 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság: 8 kV
Névleges üzemi megszakítóképesség:
40 kA 220/240 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
25 kA 380/415 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
20 kA 440 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
7 kA 500 V AC 50/60 Hz esetén, IEC 60947-2 szerint
Mechanikai és elektromos jellemzők
Mechanikai élettartam: 50000 ciklus
Elektromos élettartam:
50000 ciklus 440 V In/2 esetén
30000 ciklus 440 V In esetén
20000 ciklus 690 V In/2 esetén
10000 ciklus 690 V In esetén
Teljesítménydisszipáció pólusonként:
5,8 W N
5,8 W L1 és L3
4,9 W L2
Védelmi funkciók és beállítások
Kioldóegység beállítása: 40 A 40 °C-on
Hosszú késleltetésű védelem megszólalási árama (Ir): 18...40 A között állítható
Nulla vezető védelmi beállítása: 0,5 × Ir (3D + N/2), 1 × Ir (4D), Nincs védelem (3D)
Termikus memória: 20 perc kioldás előtt és után
Rövid késleltetésű védelem megszólalási árama (Isd): 1,5...10 × Ir között állítható
Rövid késleltetésű védelem késleltetési ideje (tsd): 0...0,4 s I²t=ki, 0,1...0,4 s I²t=be
Pillanatnyi védelem megszólalási árama (Ii): 1,5...15 × In között állítható
Földzárlat védelem
Földzárlat védelem: Integrált
Földzárlat védelem osztálya: A osztály
Földzárlat védelem érzékenysége (IΔn): 30 mA, 100 mA, 300 mA, 500 mA, 1 A, 3 A, 5 A között állítható
Működési mód: OFF a IΔn forgókapcsolóval
Földzárlat védelem időkésleltetése (Δt): 0 ms, 60 ms, 150 ms, 500 ms, 1 s között állítható
Kijelzés és kommunikáció
Kijelző típusa: LCD kijelző
Mérés típusa: Energia mérő
Fizikai jellemzők
Szélesség: 140 mm
Magasság: 161 mm
Mélység: 86 mm
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: IV
Villamos áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály az előlapon
Szennyezési fok: 3, IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK07 az IEC 62262 szerint
Környezeti hőmérséklet üzemelés során: -25...70 °C
Környezeti hőmérséklet tároláskor: -40...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95%
Üzemi magasság: 0...2000 m terheléscsökkenés nélkül, 2000...5000 m terheléscsökkenéssel
Termék adatok
Szélesség méret
150 mm
Hosszúság méret
190 mm
Magasság méret
140 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
440 - 440 V