Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10B32D100 - Megszakító NSX100B, 25 kA 415 VAC, MicroLogic 2.2 kioldóegység 100 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX100B 3 pólusú megszakító a professzionális elektromos rendszerek megbízható védelmét biztosítja, amely ideális választás elosztóhálózatokhoz. A C10B32D100 cikkszámú készülék 100 A névleges áramerősséggel rendelkezik, és kiválóan alkalmazható ipari és kereskedelmi létesítményekben, ahol kritikus fontosságú az üzembiztonság és a precíz védelmi funkciók.
A megszakító lelke a MicroLogic 2.2 elektronikus kioldóegység, amely LSoI (hosszú késleltetésű, rövid késleltetésű és pillanatnyi) védelmi funkciókat biztosít. Ez a fejlett védelmi technológia lehetővé teszi a hosszú idejű túlterhelés elleni védelmet 40-100 A tartományban állítható kioldási értékkel, valamint a rövid idejű zárlati védelmet 1,5-10 × Ir tartományban, 9 különböző beállítással. Az azonnali zárlati védelem fix 1500 A értékre van beállítva, biztosítva a rendszer gyors lekapcsolását kritikus zárlati események esetén. A termikus memória 20 perces időtartammal működik a kioldás előtt és után, ami további védelmet nyújt az ismétlődő túlterhelések ellen.
A ComPacT NSX100B megszakító kiemelkedő szakítókapacitással rendelkezik: 25 kA 380/415 V AC feszültségen (IEC 60947-2 szabvány szerint), valamint 40 kA 220/240 V AC, 20 kA 440 V AC és 15 kA 500 V AC feszültségen. Ez a B jelölésű szakítókapacitás-kód (B 25 kA 415 V AC) jelzi, hogy a készülék megfelelően véd erős zárlati áramok ellen is. A névleges szigetelési feszültség (Ui) 800 V AC, míg a névleges lökőfeszültség-állóság (Uimp) 8 kV, ami magas szintű elektromos szigetelést biztosít. A termék szigetelésre is alkalmas az EN/IEC 60947-2 szabványnak megfelelően, így karbantartási munkálatok során biztonságosan leválasztható a hálózatról.
A megszakító kompakt méretekkel rendelkezik (105 mm szélesség, 161 mm magasság, 86 mm mélység), és többféle pozícióban szerelhető: vízszintesen, függőlegesen, vagy hátlapra rögzítve. A csatlakozási pontok elöl találhatók mind a felső, mind az alsó oldalon, 35 mm-es csatlakozási távolsággal. A kézi működtetést billenőkapcsoló teszi lehetővé, a rögzítés pedig fix típusú. A helyi jelzésrendszer három LED-del van felszerelve: zöld villogó LED jelzi az üzemkész állapotot, piros LED a 105%-os túlterhelést, míg narancssárga LED a 90%-os túlterhelést. A ComPacT NSX100B mechanikai élettartama 50 000 ciklus, elektromos élettartama pedig terhelésfüggő: 50 000 ciklus 440 V In/2 terhelésnél, 30 000 ciklus 440 V In terhelésnél, 20 000 ciklus 690 V In/2 terhelésnél, és 10 000 ciklus 690 V In terhelésnél.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C10B32D100 - Megszakító NSX100B, 25 kA 415 VAC, MicroLogic 2.2 kioldóegység 100 A, 3P3d műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméknév: ComPacT NSX
Eszköz rövid neve: NSX100B
Termék típusa: Megszakító
Alkalmazás: Elosztás
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Villamos jellemzők
Névleges áram: 100 A (40 °C-on)
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Szakítókapacitás: 40 kA Icu 220/240 V AC 50/60 Hz, 25 kA Icu 380/415 V AC 50/60 Hz, 20 kA Icu 440 V AC 50/60 Hz, 15 kA Icu 500 V AC 50/60 Hz (IEC 60947-2 szerint)
Szakítókapacitás kód: B 25 kA 415 V AC
Névleges szigetelési feszültség: 800 V AC 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság: 8 kV
Kioldóegység jellemzők
Kioldóegység neve: MicroLogic 2.2
Kioldóegység technológia: Elektronikus
Kioldóegység védelmi funkciók: LSoI
Kioldóegység névleges árama: 100 A (40 °C-on)
Ir (termikus védelem) hosszú késleltetésű kioldási beállítás: 40...100 A, 9 állítási lehetőség
Isd rövid idejű zárlati védelem beállítási tartomány: 1,5...10 x Ir, 9 állítási lehetőség
Ii pillanatnyi zárlati védelem beállítási tartomány: 1500 A (fix)
Termikus memória: 20 perc a kioldás előtt és után
Mechanikai jellemzők
Kezelés típusa: Billenőkapcsolós
Megszakító rögzítési mód: Fix
Mechanikai élettartam: 50000 ciklus
Elektromos élettartam: 50000 ciklus 440 V In/2 terhelésnél, 30000 ciklus 440 V In terhelésnél, 20000 ciklus 690 V In/2 terhelésnél, 10000 ciklus 690 V In terhelésnél
Teljesítmény disszipáció pólusonként: 4,7 W
Rögzítési felület: Hátlap
Rögzítési pozíció: Vízszintes és függőleges, hátlapon fektetve
Felső csatlakozás: Elöl
Alsó csatlakozás: Elöl
Csatlakozási távolság: 35 mm
Méretek
Szélesség: 105 mm
Magasság: 161 mm
Mélység: 86 mm
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Túlfeszültség kategória: III
Érintésvédelmi osztály: II. osztály az előlapon
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60664-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
IK ütésállóság: IK07 az IEC 62262 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Relatív páratartalom: 0...95 %
Üzemi magasság: 0...2000 m terheléscsökkentés nélkül, 2000 m...5000 m terheléscsökkentéssel
Termék adatok
Szélesség méret
111,999999999999 mm
Hosszúság méret
193 mm
Magasság méret
141 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
690 - 690 V