Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C104TM100 - Kioldóegység TM100D NSX 100/160/250 megszakítóhoz, termikus-mágneses, beállítás 100 A, 4P4d
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
4P4D TM100D kioldó NSX100-250 C104TM100 Schneider
Ez a TM100D egy 4 pólusú, 4d termikus-mágneses kioldóegység, amelyet a ComPacT NSX 100/160/250 megszakítókon használnak. Ez a 100A névleges hőmágneses kioldóegység minden elosztási alkalmazáshoz optimális választás. Beágyazott egy állítható termikus túlterhelés elleni védelmet és egy rögzített mágneses védelmet a rövidzárlat ellen. Ez a termék az EcoStruxure Power architektúránk része, ha a PowerTag NSX és a ComPacT NSX alapkerethez van társítva.
Termék adatok
Szélesség méret
95 mm
Hosszúság méret
150 mm
Magasság méret
70 mm
Mélység
88,2 mm