Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C104TM080 - Kioldóegység TM80D NSX 100/160/250 megszakítóhoz, termikus-mágneses, beállítás 80 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
4P4D TM80D kioldó NSX100-250 C104TM080 Schneider
Ez a TM80D egy 4 pólusú, 4d termikus-mágneses kioldóegység, amelyet a ComPacT NSX 100/160/250 megszakítókon használnak. Ez a 80A névleges hőmágneses kioldó egység minden elosztási alkalmazáshoz optimális választás. Beágyazott egy állítható termikus túlterhelés elleni védelmet és egy rögzített mágneses védelmet a rövidzárlat ellen. Ez a termék az EcoStruxure Power architektúránk része, ha a PowerTag NSX és a ComPacT NSX alapkerethez van társítva.
Termék adatok
Szélesség méret
98 mm
Hosszúság méret
148 mm
Magasság méret
67 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Pólusszám
4
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
88,2 mm