Schneider Electric Compact NS < 630A - 42888 - Profalux zár NS100/630 NS* - hez
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Schneider Electric Compact NS < 630A - 42888 - Profalux zár NS100/630 NS* - hez műszaki adatok
Általános információk
Termék vagy komponens típusa: Kulcsos zár
Tartozék / külön alkatrész kategória: Kulcsos zár kiegészítő
Mennyiség készletenként: 1 darabos készlet
Kiegészítő információk
Kulcsos zár típusa: Cylindrikus
Kulcs száma: KS5 B24 D4Z
Kulcsok száma: 2
Tartozék / külön alkatrész kategória: Pótalkatrészek
Műveletek és leírások
Művelet: 1200
Művelet időtartama: 3,5 perc
Művelet leírása: Összeszerelés és teszt
Termék adatok
Szélesség méret
120 mm
Hosszúság méret
125 mm
Magasság méret
20 mm