Schneider Electric ComPacT NS (2021) - 32631 - Rögzített kapcsolókar reteszelő (NS400/630)
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Rögzített kapcsolókar reteszelő (NS400/630) 32631 Schneider
\nRögzített kapcsolókar reteszelő (NS400/630). készülék rövid megnevezése: reteszelés 1-3 lakathoz - termék vagy komponens típusa: zár - tartománykompatibilitás: Compact - Compact NS1600b...3200, Compact - Compact NS630b...1600 - szerelési mód: rögzített. Előnyök : Megfelel minden kisfeszültségű alkalmazás elvárásainak: azonos méret és beszerelés, mint a Compact NS megszakítók esetében. Biztonság és védelem: Compact NS NA egy MN vagy MX feszültségkioldóval felszerelve vészkioldó gombra kötve.... Alkalmazások: A Compact szakaszolókapcsolók a vezérlési és leválasztási funkciókat teljesítik a kisfeszültségű ipari és szolgáltatói létesítményekben:, Főkapcsoló, Ipari és szolgáltatói energiaelosztószekrények, Átkapcsoló rendszerek, Épületek: kereskedelmi épületek, hotelek, kórházak, irodák, Adatközpontok, szélerőművek, naperőművek, generátoros leágazások, Ipar: bányászat, autóipar, élelmiszeripar, vegyipar, Energia és infrastruktura: repülőterek, olaj és gáz, vízszolgáltatás, hajózás.. Előnyök : Mindig elsőként Kiváló műszaki jellemzőinek köszönhetőn a Compact NS megszakítócsalád az elmúlt 10 év folyamán méltón szerzett hírnevet és ért el jelentős piaci sikereket és vált kategóriájában meghatározóvá. Innovációban, termékválasztékban, műszaki megoldásokban folyamatosan fejlesztett kínálat maximálisan teljesíti a védelemmel szemben támasztott igényeket.... Alkalmazások: Szolgáltatói és ipari létesítményekben a kisfeszültségű hálózatok védelme különös tekintettel az alábbi alkalmazásokhoz:, Energiaelosztás, Motorvédelemben, Generátorvédelem, Gépi berendezések védelme, Speciális alkalmazások:, DC hálózatok, Védelem szennyezett hálózatokban, Alagutak (1000 V), Repülőterek (400 Hz), Hajózás.. Előnyök : Hatékonyság: Elektronikus kioldóegységgel felszerelve, a Compact NS megszakítók biztosítják a védelmet és a mérést egy kisfeszültségű energiaelosztási rendszerben. Rugalmasság: Compact NS testre szabható bármilyen alkalmazásban. Nyitottság: A Compact NS megszakító folyamatosan fejlődik az installációval a cserélhető kioldóegységeknek és kiegészítőknek,. Köszönhető.. Micrologic S, A, E vagy P kioldóegységekkel felszerelve, a Compact NS beintegrálható egy általános felügyeleti rendszerbe a működtetés és a karbantartás optimalizációja érdekében., Energia és működtetési költségek csökkentése, Energiaminőség javítása, megbízhatóság és rendelkezésre állás, Optimalizált berendezés használat.. Alkalmazások: Épületek: kereskedelmi épületek, hotelek, kórházak, irodák, Adatközpontok, szélerőművek, naperőművek, generátoros leágazások, Ipar: bányászat, autóipar, élelmiszeripar, vegyipar, Energia és infrastruktura: repülőterek, olaj és gáz, vízszolgáltatás, hajózás..
Termék adatok
Szélesség méret
120 mm
Hosszúság méret
170 mm
Magasság méret
30 mm