Schneider Electric ComPacT for DC (2021) - C404400D1S Szakaszoló kapcsoló ComPacT NSX400NA DC PV, 400 A rating, 4P
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Compact NSX400 NA DC PV 4P terhelés kapcsoló C404400D1S Schneider
A ComPacT NSX400NA DC PV egy komplett, 4 pólusú kapcsoló-leválasztó. Az elektromos elosztó áramkörök vezérlésére és leválasztására szolgál. Optimális választás fotovoltaikus alkalmazásokhoz. Az üzemi áram 400A 1000VDC mellett a DC-22A felhasználási kategóriákban. Az üzemi feszültség 1000VDC. Különféle opcionális funkciókkal és tartozékokkal érkezik, amelyek a ComPacT NSX megszakítóknál megszokottak. Mérete 140 mm x 161 mm x 86 mm (Ma x Szé x Mé). Megfelel a nemzetközi szabványoknak (IEC 60947), a CCC és az EAC előírásoknak.
Termék adatok
Szélesség méret
200 mm
Hosszúság méret
290 mm
Magasság méret
150 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
1000 - 1000 V
Pólusszám
4
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
86 mm