Schneider Electric ComPacT for DC (2021) - C1BN2TM800D Megszakító NSX800 TM-DC, 2P, 800 A, 50 kA 600 VDC, csupaszkábel-csatlakozás nélkül
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Compact NSX800 Megszakító TM-DC 2P 800A 50 kA 600 VDC csupaszkábel-csatlakozás nélkül C1BN2TM800D Schneider
A ComPacT NSX1200N DC egy komplett 2 pólusú fix megszakító, amelyet a hely és a megszakítóképesség optimalizálására terveztek. Optimális választás egyenfeszültséget használó alkalmazásokhoz. A megszakítási kapacitás (Icu) 50 kA effektív 600 VDC mellett. Az üzemi feszültség 600VDC. Ez a termék 800A névleges hőmágneses kioldó egységet (TM-DC) tartalmaz. A TM-DC kioldóegység állítható termikus túlterhelés elleni védelmet és állítható mágneses védelmet biztosít. Mérete 350 mm x 185 mm x 110 mm (Ma x Szé x Mé). Megfelel a nemzetközi szabványoknak (EN/IEC 60947), a CCC, az EAC és a tengeri előírásoknak.
Termék adatok
Szélesség méret
400 mm
Hosszúság méret
600 mm
Magasság méret
300 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
600 - 600 V