Schneider Electric ClimaSys CR - NSYCRS10W240V - Climasys ellenállás fűtés 10W 240V
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A mindössze 1,6 mm vastagságú, rugalmas szilikongumiból készült fűtőlap rendkívül helytakarékos megoldás, hiszen minimális helyet foglal el a szekrény belsejében. A 110×140 mm-es méretű fűtőelem 12 W teljesítményt biztosít, amely ideális kisebb méretű szekrények, elektromos dobozok páramentesítésére és fagyvédelmére. Az eszköz 240 V AC, 50/60 Hz hálózati feszültségről üzemel, és 2 méter hosszú csatlakozókábellel rendelkezik a könnyű telepíthetőség érdekében.
Schneider Electric ClimaSys CR - NSYCRS10W240V -Climasys ellenállás fűtés 10W 240V műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: ClimaSys
Terméknév: ClimaSys CR
Terméktípus: Ultravékony ellenállás fűtőelem
Teljesítmény: 12 W
Bemeneti feszültség: 240 V AC 50/60 Hz
Elektromos csatlakozás: 2 m hosszú kábel
Kiegészítő adatok
Működési pozíció: Függőleges vagy vízszintes
Működési környezeti hőmérséklet: -60...70 °C
Hőmérséklet beállítási tartomány: -40...70 °C
Anyag: Szilikon gumi
Magasság: Külső: 110 mm
Szélesség: Külső: 140 mm
Mélység: Külső: 1,6 mm
Rögzítési mód: 4 csavarral
Szerelési felület: Standard szerelőlap, Öntapadó tépőzár, DIN sín, Telequick szerelőlap
Termék adatok
Szélesség méret
255 mm
Hosszúság méret
285 mm
Magasság méret
50 mm
Mélység
1,6 mm
Névleges teljesítmény
10 W