Schneider Electric ClimaSys CR - NSYCRS100W240V - Climasys ellenállás fűtés 100W 280x450mm
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Climasys ellenállás fűtés 100W 280x450mm NSYCRS100W240V Schneider
\nClimasys ellenállás fűtés 100W 280x450mm. termékcsalád: ClimaSys - termék neve: ClimaSys CR - termék vagy komponens típusa: rendkívül vékony ellenállásos hevítő - teljesítmény tartomány: 90 W. Előnyök : .. Alkalmazások: Gépgyártók (minden szegmens) és vezérlő rendszerek panelgyártói, rendszerintegrátorok.... Előnyök : Biztonságos fűtés!, Gazdaságos., Megbízható., A kapcsolótábla páratartalma szabályozható., Kis méret., PTC-típusú fűtőelemmel rendelkezik, amely stabilizálja az alumínium részek felszíni hőmérsékletét., Két változatban: szigeteléssel, alacsony felszíni hőmérséklettel, illetve alumíniumból, 75 º,C-nál alacsonyabb felszíni hőmérséklettel (-5 º,C-os környezeti hőmérséklet mellett)., A ventilátorral felszerelt ellenállás-fűtők garantálják az állandó hőmérsékletet a készülékház belsejében, és megelőzik a helyi túlmelegedések kialakulását.... Alkalmazások: Kialakításuknak köszönhetően a hűtők biztosítják a természetes hőleadást, és garantálják a gyors és egyenletes fűtést a készülékházon belül....
Termék adatok
Szélesség méret
425 mm
Hosszúság méret
700 mm
Magasság méret
50 mm
Mélység
1,6 mm
Névleges teljesítmény
100 W