Schneider Electric ClimaSys CR - NSYCR55WU2 - Alumínium ellenállás fűtés 55W,110-250V
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ClimaSys CR termékcsaládba tartozó NSYCR55WU2 cikkszámú PTC fűtőellenállás ideális megoldást kínál az ipari kapcsolószekrényekben és automatizálási rendszerekben előforduló páralecsapódás és alacsony hőmérséklet elleni védelemre. Ez az innovatív 55W teljesítményű fűtőelem hatékonyan szabályozza a belső hőmérsékletet, megakadályozva a nedvesség okozta korróziót és az elektronikai komponensek meghibásodását.
A ClimaSys PTC (Positive Temperature Coefficient) fűtőellenállás 110-250V AC feszültségtartományban működik, 50/60 Hz frekvencián, így rendkívül rugalmasan alkalmazható különböző ipari környezetekben. Kompatibilis a Prisma P és Prisma G kapcsolószekrény családokkal, biztosítva a tökéletes illeszkedést a Schneider Electric rendszereiben. A termék kivitele extrudált alumínium ház, amely optimális hőleadást biztosít, miközben kompakt méretekkel rendelkezik: 200 mm magasság, 85 mm szélesség és 70 mm mélység. Az IP20 védettségi fokozat megfelelő védelmet nyújt, miközben a -40°C és +70°C közötti széles üzemi hőmérséklet-tartomány szélsőséges körülmények között is megbízható működést garantál.
A Schneider Electric NSYCR55WU2 fűtőelem szerelése rendkívül egyszerű, 35 mm-es DIN sínre rögzíthető klipsz segítségével. A fűtőelemek kizárólag függőleges pozícióban szerelhetők, és minden esetben zárt, szigetelt szekrényben használhatók. A termék biztonságos üzemeltetése érdekében termikus szabályozóval kell telepíteni, és megfelelő elektromos védelemmel kell ellátni. Az eszköz rendelkezik a szükséges UL és VDE tanúsítványokkal, amelyek garantálják a nemzetközi biztonsági előírásoknak való megfelelést.
Schneider Electric ClimaSys CR - NSYCR55WU2 -Alumínium ellenállás fűtés 55W,110-250V műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: ClimaSys
Terméknév: ClimaSys CR
Terméktípus: Fűtőellenállás
Kompatibilis rendszerek: Prisma P, Prisma G
Teljesítmény: 55 W
Bemeneti feszültség: 110...250 V AC 50/60 Hz
Kiegészítő adatok
Üzemi pozíció: Függőleges
Környezeti üzemi hőmérséklet: -40...70 °C
IP védettségi fokozat: IP20
Terméktanúsítványok: UL, VDE
Anyag: Ház: extrudált alumínium
Magasság: 200 mm
Szélesség: 85 mm
Mélység: 70 mm
Használati feltételek: Légmentesen zárt szekrény
Fűtőelemeket termikus szabályzóval kell felszerelni
Elektromos védelem szükséges
Rögzítési mód: Klipszekkel
Szerelési támasz: 35 mm DIN sín
Termék adatok
Szélesség méret
80 mm
Hosszúság méret
205 mm
Magasság méret
70 mm
Mélység
70 mm
Névleges teljesítmény
55 W