Schneider Electric ClimaSys CR - NSYCR20WU1 - Alumínium ellenállás fűtés 20W,12-24V
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Alumínium ellenállás fűtés 20W,12-24V NSYCR20WU1 Schneider
\nAlumíniumellenállásfűtés20W,12-24V. termékcsalád: ClimaSys - termék neve: ClimaSys CR - termék vagy komponens típusa: ellenállásos hevítő - teljesítmény tartomány: 20 W. Előnyök : Biztonságos fűtés!, Gazdaságos., Megbízható., A kapcsolótábla páratartalma szabályozható., Kis méret., PTC-típusú fűtőelemmel rendelkezik, amely stabilizálja az alumínium részek felszíni hőmérsékletét., Két változatban: szigeteléssel, alacsony felszíni hőmérséklettel, illetve alumíniumból, 75 º,C-nál alacsonyabb felszíni hőmérséklettel (-5 º,C-os környezeti hőmérséklet mellett)., A ventilátorral felszerelt ellenállás-fűtők garantálják az állandó hőmérsékletet a készülékház belsejében, és megelőzik a helyi túlmelegedések kialakulását.... Alkalmazások: Kialakításuknak köszönhetően a hűtők biztosítják a természetes hőleadást, és garantálják a gyors és egyenletes fűtést a készülékházon belül....
Termék adatok
Szélesség méret
81,9999999999999 mm
Hosszúság méret
128 mm
Magasság méret
65 mm
Mélység
75 mm
Névleges teljesítmény
20 W