Schneider Electric ClimaSys CR - NSYCR150WU2 - Alumínium ellenállás fűtés 150W,110-250V
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ClimaSys CR sorozat NSYCR150WU2 fűtőellenállása ideális megoldást kínál az ipari szekrények és kapcsolószekrények kondenzáció elleni védelmére, valamint a belső hőmérséklet fenntartására rendkívül alacsony környezeti hőmérséklet esetén is. Ez a 150W teljesítményű PTC fűtőellenállás különösen hatékony olyan alkalmazásokban, ahol fontos a belső elektronikai komponensek védelme a nedvesség és a túl alacsony hőmérséklet káros hatásaival szemben.
A ClimaSys CR fűtőellenállás IP20 védettségi besorolással rendelkezik, és nemzetközi tanúsítványokkal (VDE, UL) is büszkélkedhet, ami garantálja a megbízható és biztonságos működést. A termék könnyen telepíthető 35 mm-es DIN sínre a mellékelt rögzítőklipszek segítségével, és kizárólag függőleges pozícióban használható a megfelelő légáramlás és hőelvezetés érdekében. A kompakt méretek (285 mm × 80 mm × 70 mm) lehetővé teszik a helytakarékos beszerelést még kisebb vezérlőszekrényekbe is.
Schneider Electric ClimaSys CR - NSYCR150WU2 -Alumínium ellenállás fűtés 150W,110-250V műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: ClimaSys
Terméknév: ClimaSys CR
Típus: Fűtőellenállás
Cikkszám: NSYCR150WU2
Műszaki jellemzők
Teljesítmény: 150 W
Bemeneti feszültség: 110...250 V AC 50/60 Hz
Működési pozíció: Függőleges
Környezeti hőmérséklettartomány: -40…70 °C
Védettségi fokozat: IP20
Tanúsítványok: VDE, UL
Fizikai jellemzők
Anyag: Test: extrudált alumínium
Magasság: 285 mm
Szélesség: 80 mm
Mélység: 70 mm
Telepítési feltételek
Rögzítési mód: Klipszek segítségével
Szerelési alap: 35 mm-es DIN sín
Termék adatok
Szélesség méret
80 mm
Hosszúság méret
285 mm
Magasság méret
70 mm
Mélység
70 mm
Névleges teljesítmény
150 W